Tym razem Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV już nie wytrzymał i wybuchnął po komentarzu o sobie! Puściły mu nerwy

2021-06-21 10:55
Krzysztof Radzikowski wybuchnął
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski wybuchnął

Krzysztof Radzikowski może pochwalić się sporą popularnością w sieci od czasu, gdy stał się jedną z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", emitowanego na antenie TTV. Siłacz bardzo dba o swoich fanów i regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi faktami ze swoje życia, mierząc się przy tym również z krytyką. Tym razem jednak Krzysztof Radzikowskie nie wytrzymał i po prostu wybuchnął po tym, jak przeczytał jeden z komentarzy na swój temat.

Kariera Krzysztofa Radzikowskiego zaczęła się już dawno temu, gdy wraz z Mariuszem Pudzianowskim brał udział w zawodach na najsilniejszych ludzi na świecie, jednak jego popularność wzrosła dopiero w chwili, gdy Radzikowski stał się jedną z największych gwiazd programu "Gogglebox" na antenie TTV i został jednym z ulubieńców widzów. Od tamtej pory siłacz cieszy się sporą ilością fanów, którzy chętnie obserwują jego konta w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Krzysztof Radzikowski regularnie zamieszcza w sieci kolejne fakty ze swojego życia i niestety oprócz komplementów, musi również czytać mniej przychylne komentarze na swój temat. Tym razem siłacz już niw wytrzymał i wybuchnął, gdy przeczytał, co na jego temat napisała jedna z internautek. Zobaczcie co się stało pod zdjęciem Krzysztofa Radzikowskiego, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Krzysztofowi Radzikowskiemu puściły nerwy na Instagramie

Użytkownicy mediów społecznościowych niekiedy potrafią być naprawdę dosadni i zamieszczając komentarze w sieci idą na całość. Do tej pory Krzysztof Radzikowski nie przywiązywał zbyt dużej uwagi do tego, co na jego temat piszą kolejni internauci, a wiele nieprzychylnym komentarzy był w stanie nawet zbyć żartem. Tym razem było jednak inaczej. Siłacz po przeczytaniu tego, co napisała o nim jedna z fanek na Instagramie po prostu nie wytrzymał i wybuchnął. Sama internautka również nie mogła się spodziewać, że otrzyma od gwiazdora "Gogglebox. Przed telewizorem" taką odpowiedź. 

Marcin Najman nagle PRZERYWA WYWIAD po pytaniu o Jacka Murańskiego: A ch** z nim! [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE