Eksperci typują walkę Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk

i

Autor: GRAFIKA SE Jerzy Kaczmarczyk

Borek, Saleta i Adamek typują starcie Anthony Joshua vs Ołeksandr Usyk! [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2021-09-20 19:01

Stracie Anthony'ego Joshuy i Ołeksandra Usyka to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk ostatnich lat przez kibiców boksu na całym świecie. Już za kilka dni, na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie, Brytyjczyk i Ukrainiec zmierzą się aż o trzy pasy mistrzowskie - WBA, WBO, IBO i IBF. O to, kto zwycięży w pojedynku Joshua - Usyk, Andrzej Kostra postanowił zapytać największych ekspertów boksu w Polsce oraz zebrać typy za granicą.

Już za kilka dni dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych starć bokserskich w ciągu ostatnich lat, kiedy to w Londynie bój o cztery pasy mistrzowskie stoczą bój Anthony Joshua oraz Ołeksandr Usyk. Stracie Brytyjczyka, który bronić będzie swoich pasów mistrzowskich oraz Ukraińca od dawna elektryzuje fanów sportów walki oraz ekspertów, którzy w rozmowie z Andrzejem Kostyrą postanowili wytypować, jakim wynikiem skończy się ten pojedynek oraz kto zabierze pasy mistrzowskie do domu. Okazuje się, że większość osób stawia na obecnego mistrza WBO, WBA, IBF oraz IBO. 

Jan Błachowicz poszedł na całość! Zrzucił ręcznik i... aż nas zatkało! Wielu by wymiękło

- Przemek Saleta, pierwszy który przełamuje się i stawia na Usyka. Według Przemka, Joshua jest trochę schematyczny - lewy prosty, prawy, lewy sierp. Po jego stronie są jednak warunki fizyczne i cios. A po stronie pięściarskiej są umiejętności pięściarskie Usyka, który może ograć Joshuę. Ma świetne wyczucie dystansu, co pokazał w walce z Chisorą, unikając o centymetry jego ciosów - mówi Andrzej Kostyra w swoim najnowszym vlogu. - Mateusz Borek stawia na Joshuę i to przed czasem! - dodał dziennikarz. Zobaczcie jak wynik starcia typowali inni eksperci w materiale wideo!

Gdy zobaczyliśmy, jak mieszka Andrzej Gołota, aż musieliśmy usiąść. Tak naprawdę wygląda jego dom

Andrzej Kostyra: Eksperci typują walkę Joshua - Usyk
Sonda
Kto wygra walkę Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze