Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV

2012-02-08 11:40

Naciągnięty troczek mięśnia strzałkowego - oto powód nieobecności Pawła Zagumnego (35 l.) w pierwszym meczu play-off Ligi Mistrzów z Arkasem Izmir. Rozgrywającemu Zaksy Kędzierzyn na szczęście wystarczył odpoczynek i będzie gotowy na dzisiejszy rewanż w Turcji. Początek meczu o 18:00. Gwizdek24.pl jak zwykle przypomnia o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Polsat Sport

Bez doświadczenia "Gumy" trudno marzyć o sukcesie, tym bardziej że to nie będzie zwykłe spotkanie dla wicemistrzów Polski. Chcąc awansować, Zaksa musi wygrać... cztery sety. Po porażce 1:3 u siebie kędzierzynianom potrzebne jest bowiem nie tylko zwycięstwo w "normalnym" meczu, ale także pokonanie rywala w dodatkowym tzw. złotym secie (do 15).

Arkas - ZAKSA live online

Przy tak krótkiej ławce, jaką obecnie dysponuje zdziesiątkowana urazami ekipa trenera Krzysztofa Stelmacha (45 l.), zadanie wydaje się piekielnie trudne. A Turcy zrobią wszystko, by wykorzystać nieoczekiwaną szansę awansu do szóstki.

- Mamy przewagę swojego parkietu, ale gramy z niezwykle doświadczonym rywalem - zapowiada kanadyjski szkoleniowiec Arkasu Glenn Hoag.

Arkas - ZAKSA live w internecie

Zwycięzca rywalizacji Arkas - Zaksa zmierzy się w walce o Final Four z triumfatorem z pary Unterhaching - Lokomotiw Nowosybirsk.