Bartosz Kurek i Anna Grejman szykują się do ŚLUBU! Siatkarka przymierza suknię ślubną! [ZDJĘCIA]

2020-08-05 17:58 CH
Bartosz Kurek i Anna Grejman
Autor: Instagram Bartosz Kurek i Anna Grejman

Bartosz Kurek i Anna Grejman wkrótce wezmą ślub? Na to wygląda, bo piękna narzeczona gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski zdradziła, że właśnie przemierza suknie ślubne. Podzieliła się nawet zdjęciem z domu mody ślubnej w Krakowie. Bartosz Kurek i Anna Grejman już dość dawno, bo w listopadzie w 2018 roku. I chyba wkrótce się pobiorą. Kiedy ślub? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Bartosz Kurek i Anna Grejman szykują się do ślubu! Piękna siatkarka podzieliła się z kibicami zdjęciem z domu mody ślubnej w Krakowie. Jak relacjonuje, poszło gładko. "Pierwsza przymiarka i pierwsza sukienka. Dalej nie szukałam" - napisała znana z poczucia humoru narzeczona Bartosza Kurka. Najlepszy siatkarz mistrzostw świata oświadczył się ukochanej w listopadzie 2018 roku. Pokazał wtedy wspólne zdjęcie z narzeczoną, u której na palcu błyszczał efektowny pierścionek zaręczynowy z brylantem. „Powiedziała tak” - hashtag takiej treści w języku angielskim dorzucił w opisie fotografii. Ostatnio Kurek i Grejman mieszali razem we Włoszech, gdzie atakujący reprezentacji Polski występował klubie Vero Volley Monza. Teraz Kurek ma grać w japońskim Wolf Dogs Nagoya. I pewnie wybierze się tam już nie z narzeczoną a z małżonką.

Bartosz Kurek OŚWIADCZYŁ SIĘ i... "Powiedziała TAK!" [ZDJĘCIE]

Bartosz Kurek i była reprezentantka Polski w siatkówce Anna Grejman parę tworzą od kilku lat. Kiedy ukochana gwiazdora była jeszcze aktywną zawodniczką, starali się grać blisko siebie. Kiedy on występował w klubie z Szczecina, ona podpisała kontrakt w Policach. Tak samo było kiedy siatkarz wyjechał do ligi tureckiej, by grać w klubie z Ankary. Wtedy jego ukochana także podpisała kontrakt z klubem z tego miasta. Najbardziej zakochana para w polskiej siatkówce nie może bez siebie żyć i robi wszystko, by stale być razem.

Siatkarz Fabian Drzyzga na randce z GORĄCĄ PIĘKNOŚCIĄ! Namiętne pocałunki! ZDJĘCIA