Siatkarz Fabian Drzyzga na randce z GORĄCĄ PIĘKNOŚCIĄ! Namiętne pocałunki! ZDJĘCIA

2020-08-04 20:29 CH
Fabian Drzyzga z żoną Moniką
Autor: Instagram Fabian Drzyzga z żoną Moniką

Fabian Drzyzga odsłonił swoją romantyczną duszę! Przystojny rozgrywający siatkarskiej reprezentacji Polski postanowił zadbać o to aby miłosny ogień w jego małżeństwie ani trochę nie przygasł. Drzyzga zabrał swoją piękną żonę Monikę na randkę. Były toasty, namiętne pocałunki i dużo śmiechu. "Dziękuję ci za wszystko i za to kim jesteś!!! Nie zmieniaj się, bo jesteś dla mnie ideałem" - takim miłosnym wyznaniem siatkarz skomentował zdjęcia z romantycznego wypadu. Zobaczcie te sympatyczne fotki.

Fabian Drzyzga i jego piękna żona Monika parę tworzą już od dawna. W 2016 roku wzięli ślub, a dwa lata później doczekali się narodzi ich pierwszego dziecka, córeczki Julii. Siatkarz i jego ukochana, sądząc po zdjęciach, świetnie się dogadują. Jednak dbają też o to, aby miłosny ogień w ich małżeństwie ani trochę nie przygasł. Rozgrywający reprezentacji Polski i jego małżonka właśnie podzielili się z fanami romantycznymi zdjęciami z randki. To jeden z ich sposobów na udany związek. "Kochani, nie zapominajcie o tym, że co raz jest Wam dane, wcale nie oznacza, że dane jest na ZAWSZE! Nic nie jest na zawsze i o wszystko trzeba dbać... Zakochujemy się w sobie, bo każdy na początku się stara, potem przychodzi codzienność i zapominamy o małych rzeczach, zapominamy jak ważne jest dbanie o związek i nagle okazuje się, że z tej wielkiej miłości nie zostało prawie nic" - napisała Monika Drzyzga, apelując do fanów, aby oni również dbali o swoje związku i o ukochanych. "Oderwijcie się raz na jakiś czas od rzeczywistości, zróbcie coś zupełnie innego, zabierz żonę na piknik, spacer, zrób kolację, zapal świece włącz muzykę, oddaj dziecko mamie, teściowej komukolwiek. Przypomnijcie sobie jak to było kiedyś" - dodała żona siatkarza Resovii. "To od Ciebie zależy co wybierzesz. Małe rzeczy cieszą najbardziej!!! Nie dziw się potem tylko, że żona/mąż warczy z rana, a kiedy ostatnio zrobiłeś/aś coś miłego dla swojej połówki?!".

Siatkarz reprezentacji Polski wrzucił zdjęcie z Robertem Lewandowskim, koledzy mu gratulują. O co chodzi?

Mniej wylewny był Fabian Drzyzga. On postanowił zwrócić się nie do fanów, ale do ukochanej żony. "Dziękuję ci za wszystko i za to kim jesteś!!! Nie zmieniaj się, bo jesteś dla mnie ideałem" - takim miłosnym wyznaniem siatkarz skomentował zdjęcia z romantycznej randki z piękną małżonką.

Siatkarz Kuba Kochanowski zdradził, kim jest jego DZIEWCZYNA! To finalistka Miss Polonia! ZDJĘCIA

Najnowsze