Siatkarz reprezentacji Polski wrzucił zdjęcie z Robertem Lewandowskim, koledzy mu gratulują. O co chodzi?

2020-08-03 19:50 MC
Bartosz Bednorz
Autor: Cyfrasport Bartosz Bednorz (nr 22) z kolegami z reprezentacji Polski

Siatkarz reprezentacji Polski i Zenitu Kazań Bartosz Bednorz pochwalił się zdjęciem z Robertem Lewandowskim, co spotkało się z ogromnym odzewem, między innymi wśród jego kolegów. Nie było to przypadkowe... Bednorz nawiązał właśnie współpracę z agencją marketingową, którą kilka lat temu uruchomił "Lewy".

Bartosz Bednorz wyrósł na jednego z najlepszych polskich siatkarzy. Przez ostatnie dwa sezony wyrobił sobie nazwisko, grając w Modenie, co zaowocowało transferem do utytułowanego Zenitu Kazań. O jego wizerunek będzie od tej pory dbać agencja Stor9. "#DoneDeal. Od dziś rozpoczynam współpracę z agencją Stor9. Cieszę się, że będę miał okazję współpracować z najlepszymi" - napisał siatkarz, publikując wspólne zdjęcie z Robertem Lewandowskim.

SZOK! Robert Lewandowski mógł zarobić 330 MILIONÓW!

Których siatkarzy Vital Heynen zabierze na igrzyska do Tokio? Oto nasza dwunastka

W komentarzach zaroiło się od gratulacji, między innymi od kolegów Bednorza z reprezentacji Polski. "Szacunek Ananasku" - napisał Karol Kłos, "Brawy Ty!" - pochwalił kolegę Bartosz Kwolek, "Super sprawa" - ocenił Maciej Muzaj.

Niebezpieczna sytuacja na meczu kadry siatkarzy. Lała się krew [WIDEO]

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej agencji, Stor9 "skupia się na tworzeniu strategii komunikacji i ich implementowaniu, reprezentowaniu osób publicznych, budowaniu marek oraz produkcji video i sesji zdjęciowych". Oprócz "Lewego", wśród jej klientów są Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze