Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

napisał to publicznie

Bartosz Kurek nie miał zamiaru siedzieć cicho! Po tym, co napisał publicznie łzy same napływają do oczu. Wielki gest

2023-10-03 7:35

Bartosz Kurek, jako kapitan reprezentacji Polski siatkarzy niejednokrotnie swoim zachowaniem mógł wywołać dumę wśród kibiców zarówno swoich, jak i kadry. Nie inaczej było w tym przypadku, kiedy Kurek postanowił zareagować na pewne wydarzenie, koło którego wiele osób mogłoby przejść obojętnie. Gwiazdor reprezentacji Polski dał jednak sygnał do działania i zwrócił uwagę na istotną rzecz.

Fani reprezentacji Polski w siatkówkę doskonale wiedzą, że biało-czerwoni mają nie tylko od groma talentu, ale także wielkie serca i ogromną klasę. Wielokrotnie miał okazję udowadniać to chociażby Bartosz Kurek, m.in. po powrocie z mistrzostw Europy. Teraz kapitan reprezentacji Polski postanowił skierować uwagę fanów na odbywające się w Chinach igrzyska azjatyckie, a dokładniej jedną sytuację z nimi związaną. Chodzi bowiem o żeńską reprezentację Afganistanu. O zawodniczkach tych mogło zrobić się głośniej na świecie po ostatnim meczu z Japonkami, gdzie drugiego seta przegrały one bez ani jednego punktu, 0:25. Jak się jednak okazuje, nie to jest najważniejsze.  

Łzy same napływają do oczu po tym, co publicznie napisał Bartosz Kurek. Gwiazdor reprezentacji Polski pokazał klasę

W naszym kraju sytuację Afganek nagłośnił Łukasz Bok informując, że reprezentację te tworzą niezwykłe kobiety, które uciekły z opanowanego przez Talibów kraju i wbrew woli mężczyzn, którzy wręcz zabraniają im uprawiania sportu, wychodzą na boisko by walczyć. Koło takiej sytuacji nie mógł przejść obojętnie Bartosz Kurek, który wyraził swój podziw dla zawodniczek z Afganistanu. 

Bartosz Kurek nie miał zamiaru siedzieć cicho! Po tym, co napisał publicznie łzy same napływają do oczu. Wielki gest

Duży szacunek. Niektórzy kładą na szali wszystko, by normalnie żyć, robić to, co kochają i szerzyć nadzieję. Zasługują na każdy możliwy medal - napisał na swoim Instagramie kapitan reprezentacji Polski siatkarzy, okazując ogromny szacunek Afgankom, które musiały uciekać ze swojej ojczyzny, aby normalnie żyć. 

Bartosz Kurek wsparł zawodniczki z Afganistanu

i

Autor: Instagram/ bartkurek88 screen Bartosz Kurek wsparł zawodniczki z Afganistanu
Tomasz Fornal bardzo chciałby zagrać w igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze