Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

prawda wyszła na jaw

Tak zachowywali się Bartosz Kurek i Wilfredo Leon po zdobyciu mistrzostwa Europy! Cała prawda wyszła na jaw

2023-09-21 13:11

Siatkarze reprezentacji Polski od kilku dni są na językach całej Polski po tym, jak podopieczni selekcjonera Nikoli Grbicia sięgnęli po mistrzostwo Europy. Biało-czerwoni, gdy tylko pojawili się na lotnisku w Warszawie, od razu zostali przywitani, jak królowie. Nawet pomimo zmęczenia, siatkarze polskiej reprezentacji z Bartoszem Kurkiem i Wilfredo Leonem na czele nie zawiedli swoich kibiców.

Kibice polskich siatkarzy po raz kolejny mieli powód do szczęścia i dumy, kiedy biało-czerwoni nie mieli sobie równych podczas zakończonych niedawno mistrzostw Europy i po złocie Ligi Narodów, podopieczni selekcjonera Nikoli Grbicia dorzucili kolejne złoto, pokonując w wielkim finale Włochów na ich terenie, w Rzymie. Biało-czerwoni błyskawicznie wrócili do kraju, gdzie czekała na nich miła niespodzianka w postaci tłumów kibiców, którzy przyszli powitać swoich idoli już na lotnisku. W odpowiedzi na zachowanie fanów, biało-czerwoni z Bartoszem Kurkiem i Wilfredo Leonem na czele odwdzięczyli się kibicom. 

Bartosz Kurek i Wilfredo Leon odwdzięczyli się fanom. Tak zachowywali się po zdobyciu mistrzostwa Europy

Pomimo ogromnego zmęczenia po trudnych i przede wszystkim długich mistrzostwach Europy, na co narzekał nawet Nikola Grbić, a także po wielu obowiązkach medialnych, siatkarze reprezentacji Polski nie zawiedli swoich kibiców oraz dziennikarzy i byli do dyspozycji wszystkich tych, którzy na nich liczyli. 

Tak zachowywali się Bartosz Kurek i Wilfredo Leon po zdobyciu mistrzostwa Europy! Cała prawda wyszła na jaw

Po oficjalnej konferencji prasowej Mistrzów Europy, jej kapitan Bartek Kurek siadł sobie normalnie w hotelowej kawiarni i gada na luzie, kto by do niego nie podszedł, MVP ME, Wilfredo robi sobie selfie z każdym pod hotelem. Siata to inny wymiar - napisał na Twitterze Michał Gołębiowski z "TVN24" pokazując kulisy przylotu polskich siatkarzy do Polski po zdobyciu kolejnego złotego medalu. 

Najnowsze