Bartosz Kurek WYZWAŁ swoją narzeczoną! Tak od niej oberwał, że aż go PRZEPRASZAŁA! [WIDEO]

2020-04-09 8:07 CH
Bartosz Kurek i Anna Grejman
Autor: Instagram Bartosz Kurek i Anna Grejman

Bartosz Kurek i jego piękna narzeczona Anna Grejman czas kwarantanny spędzają w Lombardii, czyli tam gdzie epidemia koronawirusa zbiera w Italii największe żniwo. Para polskich siatkarzy jest jednak bezpieczna. W mieszkaniu w Monzy, gdzie przebywają, starają się aktywnie spędzać czas. Kurek rzucił ukochanej wyzwanie. Skończyło się tak, że potem pewnie tego żałował. Zobaczcie zabawne WIDEO.

Sportowe gwiazdy nudzą się na kwarantannie, więc wymyślają sobie różne gry i zabawy. Słynni polscy siatkarze ostatnio nominują się w tzw. "Kapitalnym wyzwaniu". Bartosza Kurka wyzwał Kuba Kochanowski. Zasady są proste. Siatkarze siadają na krześle i w ciągu 30 sekund serwują zwiniętymi skarpetkami, starając się trafić do plastikowej miski. Cel oddalony jest na 2 metry. Kurek oczywiście przyjął rzucone mu wyzwanie. I poradził sobie świetnie. Widać, że atakujący siatkarskiej reprezentacji Polski mimo przerwy w rozgrywkach jest cały czas w wysokiej formie. Zobaczcie, jak najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw świata poradził sobie z tym ambitnym i oryginalnym zadaniem.

Bartosz Kurek OŚWIADCZYŁ SIĘ i... "Powiedziała TAK!" [ZDJĘCIE]

Bartosz Kurek poradził sobie świetnie, a wyzwanie rzucił Maciejowi Muzajowi oraz swojej narzeczonej... Annie Grejman. Piękna siatkarka ambitnie podeszła do zadania. - Zamierzam cię pobić w tej dyscyplinie! - odgrażała się słynnemu ukochanemu. Po chwili przystąpiła do serwowania skarpetkami. Była siatkarka m.in. Chemika Police błysnęła kilkoma udanymi zagrywkami. Na koniec poszła na całość. Przy ostatnim, dziesiątym serwisie uderzyła z całej siły. Jednak zamiast do miski, trafiła prosto w głowę nagrywającego wszystko telefonem Bartka Kurka. Przerażona natychmiast rzuciła się do chłopaka z przeprosinami. - Mówiąc "zamierzam Cię pobić”, nie miałam dosłownie tego na myśli. Bartek, przepraszam, nie umiem w siatkówkę - skomentowała zabawne wideo Anna Grejman.

Maciej Muzaj wziął ŚLUB? ZDJĘCIA jego dziewczyny w SUKNI ŚLUBNEJ pojawiły się w Internecie!

Najnowsze