Gwiazdy na ślubie Wrony i Zborowskiej. Na weselu bawił się nawet pies [GALERIA]

2019-08-13 21:01 DaO
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub
Autor: Instagram Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska są małżeństwem! Ta świetna nowina pojawiła się we wtorkowy wieczór. Młoda para zaślubinami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na ceremonii stawili się najbliżsi pary i znajomi. Wśród nich była między innymi rozgrywająca reprezentacji Polski w siatkówce, Joanna Wołosz. Co ciekawe, na weselu bawił się także... pies.

Informacja o ślubie Wrony i Zborowskiej to jeden z najgorętszych "newsów" w ostatnim czasie w show-biznesie. Para spotyka się ze sobą od ponad roku, ale bardzo długo ukrywała to w tajemnicy. Siatkarz i aktorka po raz pierwszy pokazali się razem publicznie na Gali Mistrzów Sportu "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat, która odbyła się na początku stycznia.

Ich związek potoczył się błyskawicznie. 17 maja, w dniu urodzin Zborowskiej, Wrona oświadczył się swojej wybrance. Zaledwie trzy miesiące później para wzięła ślub. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki zdjęciu, które opublikował reprezentant Polski w mediach społecznościowych. - Moja żona, Zofia - napisał Wrona w podpisie do fotografii.

Na ślubie pojawiło się kilka znanych twarzy. Na Instagramie zdjęcie z parą młodą opublikowała Joanna Wołosz, reprezentantka Polski w siatkówce. Co ciekawe rozgrywająca trzyma na rękach pieska w specjalnym ubraniu. Wiele wskazuje na to, że na weselu obecna była również aktorka, Aleksandra Domańska, która opublikowała bilecik weselny ze swoim imieniem.