Key Alves

i

Autor: Instagram/keyalves Key Alves

Znów kusi

Internet zapłonął, gdy gorąca siatkarka pokazała się w negliżu. Żar bucha z tej pikantnej fotografii, aż serce bije szybciej

2024-07-10 16:00

Siatkarskie parkiety pełne są pięknych zawodniczek, które zachwycają nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale również i urodą. Jeszcze do niedawna w meczach występowała jedna z najpiękniejszych zawodniczek na świecie, Key Alves. Brazylijka wybrała jednak inną drogę kariery i spełnia się w roli influencerki. Alves znana jest również z tego, że nie ma żadnych oporów, aby pokazywać jak najbardziej pikantne fotografie.

Rzadko w sporcie zdarza się tak, aby zawodnicy z własnej woli w wieku 23 lat rezygnowali z kariery. Zazwyczaj takie decyzje są związane z kontuzją, czy po prostu brakiem perspektyw na przyszłość. Tymczasem Key Alves występowała w jednym z najbardziej utytułowanych brazylijskich klubów i nic nie wskazywało na to, żeby miała wpaść w "siatkarską otchłań" i stracić szansę na grę. Mimo wszystko 24-latka zdecydowała się porzucić karierę na rzecz show-biznesu. Jej popularność skoczyła w zawrotnym tempie, gdy wzięła udział w brazylijskiej edycji Big Brothera. Później coraz mocniej angażowała się w świat influencerów.

Siatkarka na ponętnym zdjęciu. Internet zapłonął

I okazuje się, że w tym świecie odnajduje się znakomicie. Key Alves bardzo często chwali się zdjęciami z występów w różnorakich programach telewizyjnych oraz zapraszana jest na ważne wydarzenia, gdzie chętnie pozuje na ściankach. Alves nigdy nie ukrywała również, że nie ma oporów do chwalenia się rozbieranymi zdjęciami. Co więcej, wzięła udział również w sesji dla "Playboy'a".

Jak wyznawała w mediach społecznościowych, było to jej marzeniem, aby jej fotografie znalazły się w tym popularnym magazynie dla mężczyzn. Alves nie zaprzestaje jednak w zachwycaniu na swoim profilu na Instagramie. Niedawno pokazała fotografię w kuszącej bieliźnie, która podkreślała jej kobiece kształty. Post w mig zdobył tysiące polubień, a w komentarzach aż paliło się od komplementów pod adresem Key Alves.

Odwiedziliśmy Flashscore. Liczby nie kłamią: Lewandowski wygrał ze Świątek
Najnowsze