Siatkówka, Katarzyna Skowrońska, kadra, siatkarki

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska w akcji obronnej

Zdjęcie dostało się do internetu!

Katarzyna Skowrońska nie żałuje sobie na wakacjach. Zdjęcie z kieliszkiem w dłoni znalazło się w internecie

2022-08-03 11:10

Katarzyna Skowrońska spędza bardzo udane wczasy we Włoszech. Była gwiazda polskiego sportu już od ponad miesiąca jest na terenie Italii i regularnie pokazuje swoim fanom, jak spędza urlop. Tym razem, ekssiatkarka pokazała, że nie żałuje sobie w trakcie wakacji, a we wszystkim towarzyszył jej kieliszek. Zdjęcie znalazło się w internecie.

Katarzyna Skowrońska słynie ze swojego zamiłowania do podróży. Była siatkarka reprezentacji Polski przez lata występowała w wielu zagranicznych klubach, jednak jej pasja pozostała w niej także po skończeniu kariery. Od ponad miesiąca, była zawodniczka przebywa we Włoszech, gdzie sobie nie żałuje. O ile zdjęcia pięknej architektury pokazywały się regularnie na jej mediach społecznościowych, o tyle ostatnim razem siatkarka pokazała zdjęcie z kieliszkiem w dłoni. Jak widać, Skowrońska sobie na wakacjach nie żałuje.

Justyna Żyła w namiętnym pocałunku z tajemniczym mężczyzną! Była żona Piotra Żyły pokazała się z nową miłością

Katarzyna Skowrońska na wakacjach. Uwielbia wyjeżdżać za granicę

O tym, że Katarzyna Skowrońska lubi podróżować, nie trzeba przekonywać nikogo. Gwiazda w trakcie swojej kariery bardzo aktywnie zwiedzała świat i żałuje nawet, że nie miała okazji grać w jeszcze większej ilości miejsc.

-Trudno powiedzieć. Występy w lidze włoskiej były najfajniejsze. Dzisiaj lubię wracać do tego kraju. Z powodu języka, kultury, ludzi i siatkówki na wysokim poziomie. Każdy wyjazd był wyzwaniem, ale się nie bałam. Może po wylądowaniu w Chinach zastanawiałam się, co ja tutaj robię. Żadna Polka w tamtejszej lidze przecież nigdy nie grała, ale wątpliwości szybko rozwiałam. Nie żałuję ani jednego sezonu zagranicą. Jestem przekonana, że gdybym wciąż grała, wyjechałabym do USA czy Japonii. Wymyślałabym kolejne ligi, żeby nauczyć się czegoś nowego. -  mówiła Skowrońska w rozmowie z "Eurosportem".

Nicola Zalewski kuszony przez światowe potęgi. Jest reakcja Mourinho, podjął decyzję w sprawie Polaka

Aby zobaczyć zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Katarzyna Skowrońska z kieliszkiem w dłoni. Zdjęcie z wakacji obiegło internet

Katarzyna Skowrońska postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wraz z przyjaciółmi spożywa napój w szklanym kieliszku. Trzeba przyznać, że Katarzyna Skowrońska wie, jak korzystać z uroków życia i można jej tylko wyłącznie zazdrościć takiego umiłowania do podróży,

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze