Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska odsłoniła głęboki dekolt. Była siatkarka rozgrzała fanów, tak świętowała urodziny

2022-06-30 14:51

Przez lata Katarzyna Skowrońska stanowiła o sile kobiecej siatkówki w Polsce. Była jedną z największych gwiazd reprezentacji, która zachwycała kibiców. Jako jedna ze "Złotek" cieszyła się z dwóch złotych medali mistrzostw Europy, jednak błyszczała nie tylko na parkiecie. W trakcie kariery Katarzyna Skowrońska była uważana za jedną z najpiękniejszych siatkarek świata, a z biegiem lat wciąż imponuje urodą. Pod koniec czerwca świętowała urodziny i rozgrzała fanów. Skowrońska odsłoniła naprawdę głęboki dekolt!

Kibice siatkówki w Polsce niewątpliwie kojarzą tę dyscyplinę w wykonaniu kobiet ze Skowrońską. Jej kariera jest marzeniem wielu młodszych zawodniczek. Utytułowana atakująca, która grała też na pozycji przyjmującej, występowała m.in. we Włoszech, w Turcji, Chinach i Azerbejdżanie. Pod koniec kariery wyjechała też do Brazylii. Trzykrotnie wywalczyła brązowy medal Ligi Mistrzyń, jednak polscy fani pamiętają ją ze znakomitych występów w reprezentacji. Była jedną z kluczowych postaci Biało-Czerwonych podczas zwycięskich mistrzostw Europy 2003 i 2005, a także w kolejnych latach. Łącznie zgromadziła 288 występów w koszulce z "orzełkiem na piersi", jednak po raz ostatni zagrała w niej w 2016 r. Na początku 2017 r. zerwała więzadła krzyżowe, co znacząco przyczyniło się do ogłoszenia w 2019 r. zakończenia sportowej kariery. Lata lecą, jednak Skowrońska wciąż zachwyca fanów.

Wilfredo Leon przekazał świetne informacje dla kibiców. Oni tylko na to czekali, zdjęcia mówią wszystko

Katarzyna Skowrońska zawsze zachwycała urodą i nie zmieniło się to po zakończeniu kariery! Sprawdź sam w galerii poniżej:

Skowrońska odsłoniła głęboki dekolt. Tak świętowała urodziny!

Przez lata warszawianka była uważana za jedną z najpiękniejszych siatkarek świata. Komplementy były miłe, ale zdarzały się też przykre sytuacje. - Grało się trochę na ryzyku, żeby broń Boże czegoś więcej nie odkryć. Odetchnęłyśmy, kiedy pojawiły się spodenki. Ale dowiedziałam się od naszego świętej pamięci prezesa Radosława Ciemięgi, że połowa karnetów została zwrócona - wyznała po latach Skowrońska, wspominając czasy gry w kusych majtkach w Pile. Wybitna reprezentantka Polski zawsze znała swoją wartość. - To ponoć wartość dodana - dodawała, mówiąc o urodzie. Po zakończeniu kariery wciąż potrafi rozgrzać fanów. Jej zdjęcie z głębokim dekoltem ich zachwyciło!

Anna Kurek nie mogła przejść obok tego obojętnie. Zobaczyła swojego męża i nie mogła uwierzyć, jej słowa mówią wszystko

Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?

"Trzydzieści i dziewięć. Podoba mi się ta zmiana cyfry" - napisała Skowrońska pod zdjęciem zrobionym w dniu 39. urodzin (30 czerwca). Aż trudno uwierzyć, że ma już tyle lat, zwłaszcza patrząc na jej ogromną urodę. Najważniejsze, że sama zainteresowana dobrze czuje się w swoim ciele i cieszy się kolejnymi urodzinami. Fani natychmiast złożyli jej życzenia, a także zwrócili uwagę na jej piękno. "Nie wyglądasz na tyle ile masz, wszystkiego najlepszego", "Pięknie. Spełnienia marzeń i dużo zdrówka", "Zawsze piękna!!!", "Bym powiedział że 29. Wszystkiego Najlepszego" - to jedne z wielu pozytywnych komentarzy pod fotografią Skowrońskiej.

Głos polskiej siatkówki Tomasz Swędrowski: Skomentowałem kilka tysięcy meczów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze