Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Anna Kurek nie mogła przejść obok tego obojętnie. Zobaczyła swojego męża i nie mogła uwierzyć, jej słowa mówią wszystko

2022-06-27 14:06

Anna Kurek nie mogła przejść obojętnie od ostatnich wyczynów jej męża. Bartosz Kurek popisał się świetną grą w spotkaniu przeciwko USA w Lidze Narodów, co nie uszło uwadze jego żony, która śledziła całe wydarzenie. Słowa ukochanej Kurka nie pozostawiają cienia wątpliwości względem tego, co sądzi o grze swojego małżonka.

Anna Kurek postanowiła skomentować ostatni występ swojego męża w barwach reprezentacji Polski. Bartosz Kurek błysnął wielką klasą w trakcie spotkania z kadrą USA w Lidze Narodów i bezapelacyjnie był najlepszym graczem całego spotkania. Mecz z dużymi emocjami śledziła Anna Kurek, która za pośrednictwem swojego Instagrama postanowiła skomentować postawę małżonka w starciu z Amerykanami.

Hubert Hurkacz musiał podjąć ciężką decyzję. Był wtedy tylko dzieckiem, to zaważyło na całym jego życiu

Anna Kurek przebywa na wakacjach. Śledzi mecze męża

Mimo że Anna Kurek jest na wakacjach, to cały czas na bieżąco ogląda spotkania swojego ukochanego. Daje temu wyraz na mediach społecznościowych, gdzie raz po raz pokazuje, jak przygląda się grze i na bieżąco komentuje mecze Bartosza Kurka. Tym razem, ogromne wrażenie na byłej siatkarce zrobił popis siatkarski jej męża w trakcie meczu z Amerykanami, który Polacy wygrali aż 3:1. Jej reakcja na portalu społecznościowym Instagram mówi dosłownie wszystko, obok takiego wpisu eks-sportsmenki nie da się przejść obojętnie.

Legia Warszawa nie zostanie mistrzem Polski? Legenda klubu nie ma wątpliwości, "nie będziemy faworytami"

Aby zobaczyć, jak Anna Kurek wygląda bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Anna Kurek zachwycona postawą męża. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Kurek, który w meczu przeciwko Stanom Zjednoczonym miał aż 75% skuteczności w ataku znalazł się na ustach dziennikarzy i ekspertów, ale jego występ doceniła także żona, która dała upust swoim emocjom za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram.

- Pan kapitan co wyprawia na boisku - napisała Anna Kurek nie mogąc ukryć dumy ze świetnej postawy swojego męża. 

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Bartosz Kurek o nowej reprezentacji siatkarzy: Będzie mi brakować Heynena
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze