Stal Mielec - Legia Warszawa

i

Autor: CyfraSport Stal Mielec - Legia Warszawa

Legia Warszawa nie zostanie mistrzem Polski? Legenda klubu nie ma wątpliwości, "nie będziemy faworytami"

2022-06-27 7:58

Legia Warszawa nie będzie walczyć o mistrzostwo kraju w sezonie 2022/2023? Jak mówi legendarny defensor klubu, a obecnie także dyrektor sportowy "Wojskowych" - Jacek Zieliński, walka o tytuł mistrzowski dla drużyny z Łazienkowskiej 3 może być wyjątkowo ciężka, a sama drużyna nie jest faworytem do mistrzostwa. O wszystkim Zieliński powiedział w rozmowie z programem "Pogadajmy o piłce" na kanale "Meczyki" na YouTube.

Legia Warszawa ma za sobą bardzo nieudany sezon. Mimo że klub występował w fazie grupowej Europa League, to skończył sezon dopiero na dziesiątym miejscu w tabeli i nie wywalczył prawa do występów w europejskich pucharach także poprzez zwycięstwo w Pucharze Polski. Jak mówi legendarny obrońca Legii i obecny dyrektor sportowy klubu, Jacek Zieliński, nie uważa on, aby "Wojskowi" byli faworytem do triumfu w następnych rozgrywkach Ekstraklasy. Ten komentarz nie pozostawia wątpliwości.

Bayern może mieć poważne problemy po odejściu Lewandowskiego? Niepokojące informacje niemieckich mediów, klub o tym nie pomyślał

Legia Warszawa nie powalczy o mistrzostwo? Komentarz Zielińskiego nie pozostawia wątpliwości

Jak powiedział Zieliński w rozmowie z programem "Pogadajmy o piłce" na kanale "Meczyki" na YouTube, nie wydaje mu się, aby drużyna "Wojskowych" odniosła w tym sezonie sukces, jakim byłoby mistrzostwo Polski.

- Jesienią byliśmy na siedemnastym miejscu, realnie groził nam spadek. Skończyliśmy sezon na dziesiątym miejscu i teraz mam mówić, że będziemy pierwsi? Chcemy być w czołówce, ale nie zakładamy mistrzostwa - powiedział szczerze Jacek Zieliński.

Lukas Podolski nie mógł ukryć wściekłości. Wszystko przez jedną plotkę, "trzeba nie mieć mózgu"

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu między Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze, przejdź do galerii poniżej.

Zieliński bez cienia wątpliwości. Legia nie będzie faworytem

Jak powiedział były kapitan warszawskiej Legii, klub jest w trakcie przebudowy, to też nie można zakładać błyskawicznego sukcesu. Jak sam mówi, kadra zespołu nie jest jeszcze gotowa, to też nie można stawiać dużej ilości deklaracji w sprawie potencjalnego mistrzostwa w sezonie 2022/2023.

 - Nie będziemy faworytami do tytułu mistrzowskiego, ale nie jest też tak, że będziemy bez szans. Jak możemy założyć cel sportowy, skoro trener nie ma zespołu, kadra nie jest kompletna i nie ma końca okienka? Na jakiej podstawie mamy to zrobić? - mówił Zieliński.

Sonda
Czy lubisz Legię Warszawa?
Dragomir Okuka gościł „Super Express” w swojej restauracji. „Jak zadzwoni Legia, pakuję się i jadę!”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze