Katarzyna Skowrońska

i

Autor: Instagram/ kasia_skowronska_17 Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska w rozbieranej sesji? Siatkarka zabrała głos, stanowcze słowa

2021-10-05 15:37

Katarzyna Skowrońska postanowiła zabrać głos w wyjątkowo osobistej sprawie. Była siatkarka reprezentacji Polski została zapytana, czy zgodziłaby się pokazać swoje nagie ciało w rozbieranej sesji. Poglądy kultowej sportsmenki na ten temat są wyjątkowo stanowcze i ciężko przekonać ją do zmiany zdania.

Katarzyna Skowrońska postanowiła odpowiedzieć na niezwykle ciekawe pytanie. W trakcie rozmowy z "Eurosportem" gwiazda polskiej siatkówki rozwiała wątpliwości w sprawie potencjalnego wystąpienia w rozbieranej sesji. Poglądy Skowrońskiej na temat takich fotografii są wyjątkowo mocne.

Nie uwierzycie, co jest w toalecie restauracji "Nine's" Lewego. Ale wymyślił! Śmiech gwarantowany

Katarzyna Skowrońska powiedziała o rozbieranej sesji. Mocne poglądy siatkarki

Z racji faktu, że Katarzyna Skowrońska była jedną z najpiękniejszych siatkarek w historii żeńskiej reprezentacji Polski, często miała dostawać propozycje rozbieranych sesji dla popularnych magazynów dla panów. Sportsmenka nigdy nie odważyłą się na ten krok i dopiero w rozmowie z "Eurosportem" zdradziła, dlaczego.

- Często w wywiadach z panią pada pytanie, dlaczego nie wzięła pani udziału w sesji dla "Playboya", co chyba panią irytuje. Z jakich propozycji, wykraczających poza świat sportu, nie chciała pani skorzystać? - zapytał dziennikarz Skowrońskiej.

- Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór. - odpowiedziała zawodniczka.

Andrzej Gołota szczerze o Bogu. Uratował jego małżeństwo, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Skowrońska unikała wielu propozycji. Wolała skupić się na karierze

Katarzyna Skowrońska podkreśliła w rozmowie z dziennikarzem telewizji, że w trakcie swojej kariery odmówiła wielu firmom, ponieważ wolała skupić się na karierze sportowej.

- Z wielu innych propozycji nie skorzystałam. Przepadały udziały w jakimś programie albo sesje reklamowe. Po prostu oferty nie współgrały z karierą sportową, bo rzadko bywałam w Polsce. Skupiłam się wyłącznie na rozwoju zawodowym, choć wydaje mi się, że teraz, gdybym nadal grała, pewne rzeczy można zrobić inaczej, dograć terminy. Z drugiej strony nie żałuję, bo nigdy nie miałam ogromnego parcia na szkło. Latami nieustannie występowałam w klubie i reprezentacji. Nie wiedziałam, czym są wakacje. - opowiadała Katarzyna Skowrońska.

Sonda
Czy Katarzyna Skowrońska to najpiękniejsza polska sportsmenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze