Nie uwierzycie, co jest w toalecie restauracji "Nine's" Lewego. Ale wymyślił! Śmiech gwarantowany

2021-10-05 13:43
Jak wyglądają toalety w knajpie Lewego?
Autor: AP, MARCIN SMULCZYŃSKI/SUPER EXPRESS Jak wyglądają toalety w knajpie Lewego?

Robert Lewandowski po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko wspaniałym piłkarzem, ale i biznesmenem. Kapitan reprezentacji Polski postanowił otworzyć restaurację w centrum Warszawy. Lokal "Nine's" oficjalnie został otwarty we wtorek. Goście mogą już kosztować wspaniałych potraw, a na zdjęciach widać, że każdy szczegół w restauracji jest dopięty na ostatni guzik... nawet w łazience.

O inwestycji Roberta Lewandowskiego w Warszawie mówiono już od dłuższego czasu. Kibice musieli uzbroić się jednak w cierpliwość, bo od pierwszych pogłosek dotyczących restauracji piłkarza Bayernu Monachium, do jej otwarcia, minęło kilka miesięcy. Ale już jest! We wtorkowe południe lokal "Nine's" oficjalnie ruszył, a kibice mogą odwiedzać nowe miejsce na mapie Warszawy.

Schabowy w "Nine's" Lewandowskiego taniej niż u Gessler! Znamy menu restauracji Lewego

Tak wyglądają toalety w restauracji Lewandowskiego. Napis przykuwa uwagę

W poniedziałek sam Lewandowski stawił się w restauracji, aby zobaczyć na własne oczy świeżo oddany lokal i jednocześnie zareklamować to miejsce. Niedawno poznaliśmy natomiast cennik oraz menu. Ceny wydają się bardzo przystępne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Za zwykłego bajgla w kształcie cyfry "9" zapłacimy 10,99 zł.

Niemieckie media: pięć problemów Bayernu. Jeden z nich dotyczy Lewandowskiego!

Za większe dania jak np. za schabowego z kością będzie trzeba wyłożyć 39,90 zł. W dodatku w restauracji "Nine's" będzie można obejrzeć wydarzenia sportowe. W lokalu jest specjalne miejsce przypominające trybunę. Restauracja jest bardzo przestronna i miejsca dla nikogo nie powinno zabraknąć. W dodatku pomyślano o najmniejszych szczegółach.

Ten napis rozśmieszy gości restauracji "Nine's". Zrobili go w łazience

Na niemal każdym stole jest symbol danej dyscypliny sportu. Ponadto jest ścianka z piłkami, z sufitu zwisają paletki do ping-ponga i nie brakuje pamiątek samego Lewandowskiego, jak koszulki z pamiętnego meczu z Realem Madryt. Zabawnych szczegółów nie brakuje również w toalecie.

Jak widać na zdjęciach w galerii w jednej z kabin widnieje napis "time out", co po polsku znaczy "przerwa". Ten szczegół zapewne wywoła uśmiech na twarzy gości restauracji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze