Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? Z kim zagra Polska w półfinale ME siatkarzy?

2021-09-14 22:27
Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? Z kim zagra Polska w półfinale ME siatkarzy?
Autor: cyfrasport Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? Z kim zagra Polska w półfinale ME siatkarzy?

ME siatkarzy: Polska w półfinale mistrzostw Europy. Biało-czerwoni po fenomenalnym meczu z Rosjanami wygranym 3:0 zameldowali się w strefie medalowej imprezy. Podopieczni Vitala Heynena nie będą mieli łatwego zadania. Choć odpadli mistrzowie olimpijscy, Francuzi, to kolejni przeciwnicy wcale nie muszą być wygodniejsi. Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy? Z kim zagra Polska w półfinale ME siatkarzy? Rywal Polski w półfinale ME siatkarzy.

Znów zagramy o medale podczas mistrzostw Europy w siatkówce! Polscy siatkarze w ćwierćfinale zaprezentowali się znakomicie i poza wyrównanym drugim setem nie zostawili złudzeń, kto jest lepszy w tym spotkaniu. Osłabieni brakiem dwóch czołowych zawodników - Maksyma Michajłowa i Wiktora Poletajewa - "Sborna" nie miała nic do powiedzenia. Podopiecznym Vitala Heynena wychodziło dziś dosłownie wszystko. Czy tak samo będzie także przy okazji półfinałowego meczu? Z kim w półfinale ME siatkarzy zagrają Polacy?

ME siatkarzy: Z kim zagrają Polacy w półfinale?

Droga Biało-czerwonych do walki o medale była niemal nieskazitelna. Przy pierwszych spotkaniach można było mówić jeszcze o jakichś skazach. Półfinał ME siatkarzy z pewnością będzie bardzo wymagający. Podopieczni Vitala Heynena jeszcze będą musieli się przebić przez jedną przeszkodę, by bić się o złoto. Po pokonaniu wicemistrzów olimpijskich, nikt nie powinien być już dla nas straszny.

Rosjanie rzuceni na kolana! Polska w półfinale mistrzostw Europy

- Towarzyszy mi dziś takie dziwne uczucie, związane ze stawką meczu. Wiemy, że albo pójdziemy w lewo, albo w prawo. Lewo to koniec turnieju, w takim wypadku jutro na tym blogu pojawi się mój ostatni wpis, prawo to faza finałowa w Katowicach. To dla nas absolutnie kluczowy dzień i kluczowy mecz. Wiemy, że Rosja będzie bardzo trudnym przeciwnikiem, jak zawsze - pisał Vital Heynen w swoim blogu na "Wirtualnej Polsce".

Kto rywalem Polski w półfinale ME siatkarzy? Kiedy i o której godzinie mecz Polaków?

Polscy siatkarze w półfinale siatkarskich mistrzostw Europy zagrają z lepszym z pary Czechy - Słowenia. Rywala Polaków poznamy w środę. To wtedy rozegrany będzie w Ostrawie ten ćwierćfinał. W półfinale we wtorek zameldowali się też Serbowie, którzy pokonali Holandię 3:0. Biało-czerwoni kolejny mecz zagrają w sobotę. Miejmy nadzieję, że potem w niedzielę zagrają o złoto!

Sonda
Czy Polska awansuje do finału siatkarskich mistrzostw Europy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze