Maciej Muzaj szalał na plaży z SEKSOWNĄ NARZECZONĄ. Świętowali awans do Tokio [ZDJĘCIA]

2019-08-13 12:07
Maciej Muzaj i Antonina Zimny
Autor: Instagram Maciej Muzaj i Antonina Zimny

W turnieju kwalifikacyjnym igrzysk olimpijskich Maciej Muzaj zyskał zaufanie trenera Vitala Heynena i dwa razy w najważniejszych meczach wychodził w podstawowym składzie Biało-Czerwonych. Siatkarze rozbili najpierw Francję 3:0, a potem w meczu ze Słoweńcami wystarczył im jeden wygrany set. Polacy i tak pokonali rywala 3:1, choć trochę nieoczekiwanie mieli problemy w otwierającej partii. Nasz bombardier świętował później sukces na piasku ze swoją uroczą dziewczyną, modelką Antoniną Zimny.

Maciek sam przyznał, że bez niej u boku grałoby się mu trudniej. Po zawodach w Gdańsku wybrali się więc – gdzieżby indziej – na bałtycką plażę, by rozkoszować się udanym weekendem siatkarskiej reprezentacji Polski. „Wygrywamy turniej w Gdańsku i kwalifikujemy się do Igrzysk w Tokio. Dziękuje za wsparcie kochanie - z Tobą wszystko jest łatwiejsze” – napisał Muzaj, publikując zdjęcie z ukochaną.

– Najbardziej nastawialiśmy się na Francję, wiedzieliśmy, że to będzie najtrudniejszy przeciwnik – tłumaczył po zawodach atakujący kadry siatkarzy, który zagrał bardzo dobrze w bardzo ważnych spotkaniach. – Ale ten turniej jest już za nami, nie musimy go analizować, bo plan zrealizowaliśmy w 100 procentach, czyli awansowaliśmy na igrzyska – cieszy się zakochany po uszy siatkarz.

Najnowsze