Malwina Smarzek

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Malwina Smarzek

Groźnie to wyglądało!

Malwina Smarzek opuściła boisko ze łzami w oczach. Groźna sytuacja podczas meczu! Jest ważny komunikat

2023-03-26 15:52

Niepokojące informacje napływają z Brazylii. Do groźnej sytuacji doszło podczas meczu Osasco/Sao Cristovao Saude, którego barwy reprezentuje Malwina Smarzek. Polka po upadku opuściła boisko ze łzami w oczach. Całość wyglądała bardzo niebezpiecznie. Nic dziwnego, że sędzia spotkania od razu przerwał grę.

Groźna sytuacja z udziałem Malwiny Smarzek miała miejsce podczas drugiego seta meczu drużyny Osasco/Sao Cristovao Saude. Przy stanie 13:13 Polka kilkukrotnie próbowała atakować w jednej akcji. Niestety, po trzeciej próbie poślizgnęła się na parkiecie i zaliczyła niebezpiecznie wyglądający upadek. Polka przez chwilę nie była w stanie podnieść się z ziemi. Malwina Smarzek otrzymała pomoc od sędziego w postaci przerwania gry.

18 ligowych zwycięstw z rzędu i koniec. Lider pokonany przez mistrza Polski

Malwina Smarzek z groźnym upadkiem podczas meczu

Malwina Smarzek opuściła parkiet ze łzami w oczach. Przypomnijmy, że nie tak dawno Smarzek wróciła do regularnej gry po kontuzji kolana. Na ważną informację ze strony siatkarki nie musieliśmy czekać długo.

Zawodniczka poinformowała fanów, że upadek, choć wyglądał na groźny, nie okazał się taki w skutkach. Smarzek przekazała wieści, że nic poważnego jej się nie stało i podziękowała za ciepłe wiadomości od fanów.

Nikola Grbić może tylko bezradnie rozłożyć ręce. Nic już na to nie poradzi, klamka zapadła. Ta decyzja może położyć się cieniem

Kim jest Malwina Smarzek?

Malwina Smarzek to jedna z największych gwiazd polskiej siatkówki. W barwach reprezentacji Polski nie osiągnęła wielkich sukcesów. Największym sukcesem był brązowy medal Ligi Europejskiej w 2014 roku. W ostatnim czasie Smarzek nie pojawiła się w kadrze Stefano Lavariniego na mistrzostwa świata, w których Biało-czerwone awansowały do ćwierćfinału.

Smarzek odnosiła sukcesy w polskiej lidze z Chemikiem Police. Ma na koncie dwa tytuły mistrzyni Polski. Za granicą grała w takich klubach jak Zanetti Bergamo, Lokomotiw Kaliningrad czy Igor Gorgonzola Novara. Obecnie reprezentuje barwy brazylijskiego Osasco/Sao Cristovao Saude.