Mateusz Bieniek wrócił do treningów i już rządzi na PLAŻY [ZDJĘCIE]

2020-08-01 21:37
Mateusz Bieniek
Autor: Cyfrasport Mateusz Bieniek

Mateusz Bieniek pod koniec lipca uporał się z problemami zdrowotnymi i mógł wznowić treningi. Zdążył już jednak błysnąć formą, chociaż na razie "tylko" na piasku. Reprezentant Polski okazał się najlepszy w turnieju siatkówki plażowej zorganizowanym przez klub.

Mateusz Bieniek, który dołączył do PGE Skry Bełchatów w tym sezonie, poświęcił ostatnie tygodnie na leczenie. W czerwcu przeszedł zabieg więzadła rzepki. Wszystko poszło zgodnie z planem, więc szybko rozpoczął rehabilitację. Do treningów z PGE Skrą Bełchatów dołączył w ostatni czwartek. Wygląda na to, że po urazie nie ma ani śladu!

Wielkie OGNISKO KORONAWIRUSA w Treflu Gdańsk

O tym, że Bieniek jest świetnym siatkarzem, nie trzeba nikogo przekonywać. Okazało się, że równie dobrze, jak w hali, radzi sobie na plaży. Dobitnie świadczy o tym zdjęcie, jakie zamieszczono na profilu PGE Skry Bełchatów. "Król bełchatowskiej plaży może być tylko jeden" - napisał klub, obwieszczając zwycięstwo "Bienia".

Po dziewięciu latach wróciła do Polski i zagra w Radomce Radom

Bieniek musi być w jak najwyższej formie, ponieważ rywalizacja o miejsce w składzie PGE Skry Bełchatów będzie bardzo zacięta. Trener Michał Mieszko Gogol, jeśli chodzi o środkowych, ma do dyspozycji jeszcze Karola Kłosa i Norberta Hubera. Cała trójka to reprezentanci Polski.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE