Magdalena Stysiak

i

Autor: MAGDALENA PASIEWICZ/ SE Magdalena Stysiak

ME siatkarek mecze Polski. Mistrzostwa Europy kobiet siatkówka KIEDY GRA POLSKA? Terminarz mecze Polski ME siatkówka kobiet TERMINARZ WYNIKI

2021-08-18 15:53

ME siatkarek mecze Polski. Mistrzostwa Europy kobiet siatkówka KIEDY GRA POLSKA? Terminarz mecze Polski ME siatkówka kobiet. Siatkówka kobiety mistrzostwa Europy MECZE POLSKA TERMINARZ WYNIKI. Przed nami kolejne emocje z siatkówką w roli głównej. Reprezentacja Polski kobiet rozpoczyna walkę na mistrzostwach Europy. Jak sobie poradzi? ME siatkówka kobiet TERMINARZ MECZE WYNIKI.

ME SIATKÓWKA KOBIET MECZE POLSKI

Dopiero co wszyscy polscy fani siatkówki emocjonowali się olimpijskim występem siatkarzy, który niestety podobnie jak i w ubiegłych latach zakończył się już na etapie ćwierćfinału. Teraz na głównym planie pojawia się natomiast żeńska kadra siatkarska. Podopieczne selekcjonera Jacka Nawrockiego rozpoczynają walkę na mistrzostwach Europy, a swoje mecze fazy grupowej rozegrają w Bułgarii - konkretnie w Płowdiwie. Zadanie stojące przed zawodniczkami "Biało-czerwonych" z pewnością nie należy do najłatwiejszych, ale wyruszyły one na europejski czempionat bardzo zmotywowane i chętnie przywiezienia do kraju bardzo dobrego wyniku. Przed nami wielkie emocje związane z występem Polek w fazie grupowej mistrzostw Europy, w której rozegrają pięć meczów!

TERMINARZ POLSKI MECZE ME KOBIET SIATKÓWKA

  • 19.08, godz. 20:30 Polska - Niemcy
  • 20.08, godz. 20:30 Grecja - Polska
  • 21.08, godz. 17:30 Czechy - Polska
  • 23.08, godz. 20:30 Polska - Hiszpania
  • 25.08, godz. 20:30 Bułgaria - Polska
Wojciech Cygan o sukcesach Rakowa
Najnowsze

Materiał sponsorowany