ME siatkarzy. Polacy na autostradzie do finału? [KURSY I TYPY]

2021-09-17 9:54
Siatkówka, mistrzostwa Europy 2021, Michał Kubiak, siatkarze
Autor: CEV Kapitan kadry siatkarzy Michał Kubiak (w środku)

Reprezentacja Polski w znakomitym stylu pokonała we wtorek Rosję 3:0 i awansowała do półfinału mistrzostw Europy. Teraz rywalizacja przenosi się do Katowic, a naszym rywalem w walce o wielki finał będą Słoweńcy. Czy biało-czerwoni przy wsparciu rzeszy fanów rozjadą kolejnego rywala i zameldują się w grze o złoto? Według TOTALbet jest to możliwe!

Podopieczni Vitala Heynena w turniej wchodzili dość powoli. W inauguracyjnym spotkaniu z Portugalią wygrali 3:1, ale już w drugiej kolejce musieli zmierzyć się z innym faworytem do medalu, a więc Serbią. Pomimo słabszych momentów Polacy wyszarpali zwycięstwo 3:2, ustawiając się jednocześnie na pole-position jeśli chodzi o wygranie grupy. Kolejne mecze tylko to potwierdziły, a nasi reprezentanci prezentowali się coraz lepiej, odprawiając z kwitkiem kolejno Grecję (3:1), Belgię (3:0) oraz Ukrainę (3:0). Prawdziwym pokazem siły w wykonaniu Bartosza Kurka i spółki były pojedynki w fazie pucharowej. Najpierw nasi zawodnicy przejechali się po 3:0 po Finlandii (25:16, 25:16, 25:14), a następnie po zwycięstwie w takich samych rozmiarach wyrzucili z turnieju Rosjan (25:14, 26:24, 25:19). Czy w półfinale Słoweńcy także nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia? Wg bukmacherów z TOTALbet taki scenariusz jest prawdopodobny, choć mimo wszystko biało-czerwoni powinni nastawić się na cięższą przeprawę niż w poprzednich spotkaniach.

Wiemy co z przyszłością Viatala Heynena w reprezentacji Polski! Trener przerwał milczenie

Słoweńcy co prawda nie prezentują na tym turnieju najwyższej formy, ale jest to zespół zawsze niebezpieczny. Podopieczni Alberto Giulianiego z grupy wyszli na 2. miejscu, ustępując jedynie Włochom. Warto przy tym zaznaczyć, że w fazie grupowej przegrali nie tylko ze „Squadra Azzurra” (0:3), ale i z reprezentacją Czech (1:3). Tine Urnaut i spółka wzięli jednak odwet w ćwierćfinale, pokonując tym razem Czechów 3:0. Wcześniej – w 1/8 finału – nie bez problemów wygrali 3:1 z Chorwacją. Pomimo niezbyt imponującej formy trzeba pamiętać o tym, że Słowenia jest dla nas bardzo niewygodnym rywalem. Ostatnim tego przykładem jest mecz tegorocznej Ligi Narodów, który przegraliśmy 1:3. Co więcej, to właśnie Słoweńcy eliminowali nas z dwóch ostatnich turniejów o mistrzostwo Europy – w 2017 roku w Krakowie przegraliśmy 0:3 w barażach o ćwierćfinał, a w 2019 roku w Lublanie ulegliśmy 1:3 w starciu o finał europejskiego czempionatu. Czy tym razem będzie inaczej? Eksperci z TOTALbet sugerują, że jest to bardzo prawdopodobne!

Sonda
Polska vs Słowenia - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

Zwycięzca:

Polska – 1.19                                   Słowenia – 4.80

Polska wygra seta:

nie – 9.80                                         tak – 1.01

Słowenia wygra seta:

nie – 2.20                                         tak – 1.57

Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.05                           powyżej 3.5 – 1.67

poniżej 4.5 – 1.20                           powyżej 4.5 – 3.80

Liczba setów w meczu:

3 – 2.05                              4 – 2.60                              5 – 4.10

Podane kursy są aktualne na dzień 17.09.2021 o godzinie 09:30.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Słowenia znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze