Polska - Rosja (siatkówka)

i

Autor: East News Polska - Rosja (siatkówka)

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021. Polacy walczą dziś o finał. GDZIE OGLĄDAĆ? [Transmisja w TV]

2021-09-18 8:48

Po ponad dwóch tygodniach walki na boisku w końcu okaże się, która drużyna zasłużyła na tytuł nowych mistrzów Europy w siatkówce mężczyzn. Decydujące starcia odbędą się w ten weekend. Wśród półfinalistów znaleźli się także Polacy, którzy już jutro mogą powalczyć o zwycięstwo. Gdzie można obejrzeć transmisję na żywo obu spotkań półfinałowych?

Trener kadry siatkarzy Vital Heynen po polsku zachęca do szczepień

Wszystko rozstrzygnie się już w najbliższy weekend. Rywalizacja w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy, która trwa od początku września, wchodzi właśnie w decydującą fazę. Do walki stanęły drużyny z 24 krajów, w tym reprezentacja Polski, która zachwyciła w ostatnich tygodniach swoich kibiców znakomitą formą. Polska znalazła się również w gronie czterech gospodarzy turnieju, obok Czech Finlandii oraz Estonii.

To właśnie nad Wisłą rozegrane zostaną ostatnie w ramach mistrzostw mecze. Zarówno dwa sobotnie spotkania półfinałowe, jak zaplanowane na następny dzień mecz o 3. miejsce oraz mecz oraz ostatni, który wyłoni tegorocznych mistrzów Europy, odbędą się w katowickim Spodku.

Emisja w TV:

Mistrzostwa Europy 2021 - 1. mecz półfinałowy

sobota 17.20 Polsat Sport

Mistrzostwa Europy 2021 - 2. mecz półfinałowy

sobota 20.20 Polsat Sport

Mistrzostwa Europy 2021 - mecz o 3. miejsce

niedziela 17.20 Polsat Sport

Mistrzostwa Europy 2021 - mecz finałowy

niedziela 20.20 Polsat Sport

Najnowsze