Andrzej Wrona

i

Autor: Cyfra Sport Andrzej Wrona

Widać to jak na dłoni

Nie zgadniesz, skąd Andrzej Wrona wyciągnął kosmicznie drogi zegarek. Wszystko się nagrało

2023-10-03 20:52

Andrzej Wrona od lat słynie nie tylko ze swoich siatkarskich popisów. Były już reprezentant Polski znany jest też z niezwykłego poczucia humoru, które prezentuje w mediach społecznościowych. Tym razem na nagraniu pojawia się nie tylko on, lecz także drogi zegarek, który Wrona wyciągnął z dość nieoczekiwanego miejsca. Magia to mało powiedziane.

Andrzej Wrona na Instagramie jest niezwykle aktywny. Często nagrywa filmiki czy fotografuje się z żoną – Zofią Zborowską. Oboje mają ogromny dystans do otaczającej rzeczywistości i dzięki temu Polacy w sieci otrzymują niezwykle zabawne materiały, pozwalające na oderwanie się od codzienności, rutyny czy przykrości. Tym razem Wrona postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. Nowy filmik na Instagramie jest nie tylko zabawny, lecz także wynika ze współpracy sponsorskiej. Chodzi o drogie zegarki firmy Breitling. Za model, który widać na nagraniu trzeba zapłacić przynajmniej 20 tysięcy złotych w internetowych sklepach.

Niewiarygodne! Nikola Grbić zrobił to przed kamerami! Nikt nie mógł się tego spodziewać, zaskoczył wszystkich

Andrzej Wrona wyciągnął zegarek właśnie stamtąd

Nie jest to jednak nagranie szablonowe. Nie stanowi sztampowej reklamy, na której siatkarz nosiłby zegarek na nadgarstku i dumnie prezentował do kamery. Z pewnością taka kreacja nie byłaby w stylu samego Andrzeja Wrony. Tym razem postanowił on zaskoczyć fanów, wykorzystując do całego nagrania również telefon. Wpadł na pomysł, by udawać, że drogi, luksusowy zegarek wyciągnął prosto ze swojego smartfona!

Aleksander Śliwka wprost o Bartoszu Kurku! Kapitan reprezentacji Polski z mocną reakcją, stanowcza odpowiedź

Wrona o specjalnej opcji w telefonie

Oczywiście Andrzej Wrona wie również jak zaktywizować swoich fanów na Instagramie. W związku z tym do całego materiału na portalu społecznościowym dołączył opis, w którym zwrócił się do nich w sposób bezpośredni. „Kind of magic” – zaczął wiadomość. „Macie te opcje w telefonach?” - dodał po chwili, wzbudzając dodatkową ciekawość wśród swoich obserwujących.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze