Nikola Grbić

i

Autor: CyfraSport Nikola Grbić

Nikola Grbić dosadnie po zwolnieniu! Selekcjoner polskiej kadry miał krótki komunikat, wymowne słowa trenera

2022-07-14 20:45

Po tym, jak trener Nikola Grbić objął reprezentację Polski w siatkówce, władze jego dotychczasowego klubu, Sir Safety Perugia postanowiły podziękować Serbowi i poszukać innego kandydata na ławkę trenerską. Do tej pory selekcjoner Biało-czerwonych nie komentował tych wydarzeń, jednak teraz przerwał milczenie i miał do przekazania krótki komunikat.

Odkąd Nikola Grbić objął reprezentacji Polski w siatkówkę, dużo mówiło się o tym, że może stracić swoją pracę w Sir Safety Perugia ze względu na swoje nowe zajęcie. Ostatecznie nowy selekcjoner Biało-czerwonych, który ostatnio mógł zaskoczyć kibiców tym, co zrobił przed kamerami, pożegnał się z ławką trenerską włoskiej drużyny. Serb przez jakiś czas nie zabierał głosu na ten temat, jednak ostatecznie zdecydował się na krótki komunikat po zwolnieniu.

Niewiarygodne! Nikola Grbić zrobił to wprost przed kamerami. Tego nikt się nie spodziewał, wszystko się nagrało [WIDEO]

Nikola Grbić zabrał głos po zwolnieniu. Krótki komentarz selekcjonera reprezentacji Polski

Wiele osób na miejscu selekcjonera reprezentacji Polski mogłoby czuć żal, że musi on pożegnać się ze swoją dotychczasową posadą, jednak Serb nie zalicza się do tego grona. Trener został zapytany o swoje odczucia przez Sarę Kalisz z "TVP Sport" i postanowił krótko, aczkolwiek w dosadnych słowach skomentować sytuację związaną ze zwolnieniem z włoskiego klubu. 

NIE PRZEGAP: Katarzyna Skowrońska nie mogła już tego dłużej ukrywać. Te myśli dopadają ją bezustannie, szczere wyznanie byłej siatkarki

Zobaczcie, jak wygląda żona Bartosza Kurka bez makijażu, klikając w galerię zdjęć poniżej

Nikola Grbić skomentował zwolnienie z Perugii. Selekcjoner reprezentacji Polski miał do powiedzenia tylko jedno

Okazuje się, że Nikola Grbić ze spokojem przyjął decyzję prezesa włoskiego klubu, który postanowił zastąpić go na ławce trenerskiej i nie ma zamiaru wywoływać z tego powodu kłotni. - Szczerze mówiąc, nie ma o czym rozmawiać. Prezes nie chce trenera, który jest jednocześnie szkoleniowcem kadry narodowej. To wszystko. Umówiliśmy się na rozwiązanie umowy. Nie chcę się kłócić, czy decyzja jest dobra czy zła - przyznał krótko selekcjoner reprezentacji Polski odpowiadając na pytanie o jego zwolnienie z Perugii.

Karol Kłos dostał zaskakującą wiadomość od fanki! Bezpośrednia prośba, takiej propozycji siatkarz nie mógł się spodziewać

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Robert Lewandowski górą? Kto groził mu śmiercią?

Włącz podcast i poznaj kulisy transferu "Lewego" do Barcelony!

Listen to "Lewandowski ograł Bayern? Polakowi grozili śmiercią" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze