Perugia - VERVA Warszawa Orlen Paliwa. Transmisja TV stream online. O której godzinie?

2020-02-19 11:41 MC
Kevin Tillie i Antoine Brizard
Autor: Cyfrasport Kevin Tillie i Antoine Brizard

Perugia - VERVA Warszawa Orlen Paliwa to mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów CEV. Gdzie obejrzeć transmisję TV albo stream online? Sprawdźcie szczegóły! Ekipa z Warszawy ma iluzoryczne szanse na wyjście z grupy. Chcąc je podtrzymać, musi wygrać na boisku faworyzowanej Perugii.

Siatkarze VERVA Warszawa Orlen Paliwa nie tak wyobrażali sobie swoją przygodę z Ligą Mistrzów CEV. Bilans dwóch zwycięstw i trzech porażek daje im w tym momencie drugie miejsce w grupie D. Ostatnia, wyjazdowa porażka z Tours VB 0:3 sprawiła, że szanse na awans mają jednak iluzoryczne. Nawet zwycięstwo z Perugią może nie wystarczyć, by znaleźć się wśród trzech najlepszych drużyn zajmujących drugie miejsce w swoich grupach. Trzeba także liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych meczach, co wydaje się prawie niemożliwe.

Na dodatek martwi forma podopiecznych Andrei Anastasiego, którzy przegrali także ostatni mecz w PlusLidze. Lepsi od nich okazali się siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom, wygrywając 3:1. W ten sposób zakończyli znakomitą passę rywali, którzy wygrali dwanaście ligowych spotkań z rzędu.

Perugia, która prowadzi w grupie D z kompletem zwycięstw, będzie faworytem nadchodzącego meczu. Siatkarze Vitala Heynena z pewnością będą chcieli zakończyć rywalizację kolejną wygrana. Możliwe jednak, że Belg pozwoli odpocząć kilku największym gwiazdom, na czele z Wilfredo Leonem.

Gdzie oglądać transmisję meczu Perugia - VERVA Warszawa Orlen Paliwa? (TV stream online). O której godzinie?

Transmisja meczu Perugia – VERVA Warszawa Orlen Paliwa będzie dostępna zarówno w telewizji, jak również w Internecie. Mecz w TV będzie można zobaczyć na antenie Canal+ Sport 2. W przypadku streamu online, będzie on dostępny na platformie nc+ G). Początek meczu o godzinie 20:30.