Georgina dostaje od Ronaldo wielkie kieszonkowe! Może co miesiąc kupić mieszkanie

2020-02-18 16:57 MSo
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Autor: AP Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nie narzeka na brak pieniędzy. Największa gwiazda Serie A zarabia najwięcej w całej lidze. Georgina Rodriguez, która współpracuje z różnymi markami, utrzymuje się także dzięki kasie portugalskiego gwiazdora Juventusu. "The Sun" poinformował, ile "kieszonkowego" daje jej piłkarz co miesiąc. Od tego może zakręcić się w głowie!

Powiedzenie, że Georgina Rodriguez jest na utrzymaniu Cristiano Ronaldo jest wielkim naruszeniem. Według informacji "The Sun", za każdy sponsorowany post przygotowywany przez modelkę, dostaje ona ponad sześć tysięcy funtów, czyli ponad 30 tysięcy złotych. To nic dziwnego, skoro na Instagramie obserwuje ją 16 milionów osób!

Mimo to, jak informuje brytyjski tabloid, partnerka i matka jego dzieci otrzymuje też dodatkowe pieniądze, które można nazwać kieszonkowym. Cristiano Ronaldo jest hojny dla swojej ukochanej, której daje dodatkowo 80 tysięcy funtów miesięcznie, czyli grubo ponad 400 tysięcy złotych.

Za każdym razem, mogłaby kupować za taką sumę niebrzydkie mieszkanie albo drogi, ekskluzywny samochód! Portugalski gwiazdor Starej Damy, według doniesień włoskich mediów, zarabia rocznie około 28 milionów funtów. Swojej ukochanej, która według plotek potajemnie mogła wziąć z nim ślub, oddaje blisko milion funtów rocznie. 

Najnowsze