Polska – Kanada TV TRANSMISJA MŚ siatkarek Polska – Kanada STREAM ONLINE

Autor: Cyfrasport Polska – Kanada TV TRANSMISJA MŚ siatkarek Polska – Kanada STREAM ONLINE

Historia dzieje się na naszych oczach!

Polki zapisały się w historii światowej siatkówki. Niebywałe osiągnięcie, wszystko przez mecz z Kanadą!

2022-10-08 9:41

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej kobiet dokonała wielkiej sztuki! W trakcie meczu z Kanadą "Biało-Czerwone" wygrały dopiero w tie-breaku i to właśnie piąty set rozgrywki przejdzie do historii światowego sportu. Wszystko przez przewagę, z jaką Polki rozbiły Kanadyjki. Tego nie dokonał jeszcze nikt!

Reprezentantki Polski w siatkówkę mają za sobą wyjątkowo ciężkie spotkanie. Polki wygrały z Kanadyjkami dopiero w tie-breaku, jednak to, co zrobiły w piątym secie, już na zawsze zapisze się w historii światowego sportu. Wszystko przez przewagę, jaką uzyskały. Tego nie zrobił jeszcze nikt!

Reprezentantki Polski dokonały historycznego dokonania. Wszystko w meczu przeciwko Kanadzie

Mecz między Polkami a Kanadyjczykami był prawdziwym rollercoasterem. Polki przegrywały już 1:2 i wydawało się, że gra przeciwko rywalkom z Ameryki Północnej nie skończy się dobrze. "Biało-Czerwone" pokazały jednak wielką klasę i ostatecznie zwyciężyły 3:2. Do historii światowego sportu zapisze się przede wszystkim tie-break, w którym Polki zdominowały swoje rywalki w stosunku 15-5. Okazuje się, że żadna drużyna występująca na mistrzostwach świata nie zyskała tak dużej przewagi. Ostatnią drużyną, bliską takiej sztuki, były Brazylijki w 2018 roku, kiedy w piątym secie ograły Holenderki 15:7. Dotychczasowo, największą różnicę punktową w piątym secie uzyskały w 2014 roku reprezentantki Dominikany, które w 2014 roku miały w tie-breaku wynik punktowy 15-6.