Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Memoriał Wagnera

Polska - Argentyna TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Argentyna NA ŻYWO TRANSMISJA. Polska - Argentyna 19.08.2022 LIVE ONLINE. Polska - Argentyna STREAM LIVE w INTERNECIE. Polska - Iran NA KTÓRY KANALE?

2022-08-19 15:18

Polska - Argentyna TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Argentyna NA ŻYWO TRANSMISJA. Polska - Argentyna 19.08.2022 LIVE ONLINE. Polska - Argentyna STREAM LIVE w INTERNECIE. Polska - Argentyna NA KTÓRY KANALE? Reprezentanci Polski udanie rozpoczęli zmagania na memoriale Huberta Wagnera. W pierwszym spotkaniu pokonali Iran, a po 24 godzinach przystąpią do rywalizacji z brązowymi medalistami igrzysk olimpijskich. Polska - Argentyna TV NA ŻYWO. Polska - Argentyna DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ LIVE?

Polska - Argentyna TV GDZIE OGLĄDAĆ? Memoriał Wagnera: Polska - Argentyna DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE?

Memoriał Huberta Wagnera to zazwyczaj ostatni etap przygotowań polskich siatkarzy do dużych imprez. Nie inaczej jest w tym roku, bo zawody w Krakowie to swego rodzaju preludium do mistrzostw świata, które rozpoczną się w przyszły piątek. Biało-czerwoni memoriał Huberta Wagnera rozpoczęli udanie. W pierwszym spotkaniu mierzyli się z Iranem. W meczach przeciwko tej ekipie często mieliśmy problemy z pewnym wygrywaniem, ale tym razem rywalom nie dali żadnych szans. Tylko w drugim secie Iran nawiązał wyrównaną walkę, ale wynikało to bardziej z gorszej postawy Polaków niż świetnej gry przeciwników. Czwartkowe spotkanie jest już jednak historią i teraz mistrzowie świata muszą skupić się na tym, co czeka ich w piątek.

Polska - Argentyna LIVE ONLINE w INTERNECIE. Polska - Argentyna TV NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ?

Biało-czerwoni w drugim meczu podczas memoriału Wagnera zmierzą się z Argentyną. Zespół z Ameryki Południowej w ostatnich latach poczynił duże postępy i nie jest już "chłopcem do bicia". Potwierdzeniem poprawy poziomu argentyńskiej siatkówki jest zdobycie brązowego medalu na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Tokio. Argentyna turniej w Krakowie zaczęła od zwycięstwa nad Serbią.

Mecz Polska - Argentyna odbędzie się w piątek 19 sierpnia. Transmisja ze spotkania Polska - Argentyna TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. W Internecie mecz będzie można zobaczyć na płatnej platformie Polsat Box Go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z Polska - Argentyna NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze