Polska - Australia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy? Puchar Świata GODZINA mecz Polska - Australia KIEDY meczu O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze Puchar Świata

2019-10-10 10:20 MD
Paweł Zatorski
Autor: CyfraSport Paweł Zatorski

Polska - Australia O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze Puchar Świata TERMINARZ KIEDY mecz Polska - Australia GODZINA meczu siatkarzy O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy z Australią 11.10.2019. Polacy idą przez Puchar Świata jak burza. Do tej pory receptę na nich znaleźli tylko Amerykanie. Biało-czerwoni mogą elektryzować się już niedzielną potyczką z Brazylią, ale wcześniej muszą jeszcze dobrze spisać się z niżej notowanym rywalem i bezwarunkowo pokonać Australię. KIEDY mecz Polska - Australia siatkarzy w Pucharze Świata: Polska - Australia O KTÓREJ GODZINIE mecz Puchar Świata TERMINARZ KIEDY mecz Polaków w PŚ.

KIEDY mecz Polska - AustraliaO KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w Pucharze Świata

Starcie z Australijczykami będzie dla biało-czerwonych ósmym pojedynkiem podczas Pucharu Świata odbywającego się w Japonii. Do tej pory podopiecznym Vitala Heynena idzie w tych rozgrywkach naprawdę dobrze. Zwyciężyli aż sześć pojedynków, z czego ostatni w czwartkowy poranek polskiego czasu z Egiptem. Ekipa z Afryki nie miała nic do powiedzenia ani przez chwilę i uległa brązowym medalistom niedawnych mistrzostw Europy 0:3. "Kangury" znajdują się natomiast na przeciwległym biegunie, gdyż  ich jedynym osiągnięciem w Azji jest pokonanie po tie-breaku Rosji. We wszystkich pozostałych starciach Australia wygrywała maksymalnie jednego seta. W czwartek przegrała 0:3 z Włochami. Nic więc dziwnego, że zajmuje odległe, przedostatnie miejsce w klasyfikacji - wyprzedza tylko Tunezją.

KIEDY mecz Polska - Australia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w Pucharze Świata

Teraz prawdziwa walka na szczycie w samej końcówce turnieju rozegra się pomiędzy Polską, Stanami Zjednoczonymi a Brazylią. Choć biało-czerwoni ulegli Amerykanom 1:3, to przed nimi wciąż starcie z ekipą z Kraju Kawy. Dojdzie do niego już w niedzielę i jeżeli uda się go zwyciężyć, to w zasięgu podopiecznych Vitala Heynena stanie co najmniej srebrny medal Pucharu Świata.

KIEDY mecz Polska - Australia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy w Pucharze Świata

Mecz Polska - Australia w Pucharze Świata siatkarzy zostanie rozegrany w czwartek, 11 października 2019. Początek meczu Polska - Australia o godzinie 5:30 polskiego czasu. Transmisja na żywo w telewizji z meczu Polska - Australia na antenach TVP Sport i Polsatu Sport. STREAM ONLINE LIVE na stronie sport.tvp.pl (ZA DARMO) i w usłudze Ipla (PŁATNY). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Polska - Australia.

Najnowsze