Polacy zmiażdzyli Bułgarię! Pewna wygrana siatkarzy, rywale na kolanach, kłaniamy się w pas!

2021-06-09 18:29 Mateusz Wysokiński
Wilfredo Leon, reprezentacja Polski, siatkówka
Autor: SE Wilfredo Leon, reprezentacja Polski, siatkówka

Polska – Bułgaria Liga Narodów RELACJA NA ŻYWO. Siatkówka: Polska – Bułgaria LIVE w INTERNECIE WYNIK. Polacy jak na razie dominują w Lidze Narodów i nic nie zapowiada, aby ktokolwiek mógł zepsuć ich dobrą passę. Tym razem, rywalami Biało-Czerwonych jest jedna z najsłabszych drużyn turnieju w Rimini - Bułgaria. Bułgarzy jak na razie odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo w trakcie zawodów. Mecz Liga Narodów Polska – Bułgaria RELACJA NA ŻYWO. Siatkówka: Polska – Bułgaria LIVE w INTERNECIE. Mecz Ligi Narodów Polska - Bułgaria.

Polacy całkowicie zmiażdżyli reprezentację Bułgarii w kolejnym spotkaniu Ligi Narodów. Podopieczni Vitala Heynena dominowali od pierwszej do ostatniej minuty spotkania i nie mieli żadnej litości dla drużyny, która całkowicie nie poradziła sobie z mocnymi atakami z naszej strony. Nie da się ukryć, że Polacy pewnie zmierzają do zwycięstwa w całej Lidze Narodów i pokazują, że są prawdziwymi faworytami Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dzisiejszy mecz był kolejnym wyrazem dominacji naszych siatkarzy.

Reprezentacja Polski pogrążyła Bułgarii. Rywale nie byli groźni nawet przez minutę spotkania

Pierwszy set między Polakami a Bułgarami był tym najbardziej wyrównanym. Nasi rywale, którzy marzą o odbudowie swojej potęgi w siatkówce, pokazali dziś, że przed nimi wyjątkowo ciężka i długa droga. Mimo wielkiego optymizmu w szeregach Bułgarów i niezłej gry w pierwszej odsłonie spotkania, nasi przeciwnicy musieli już uznać wyższość siatkarzy Vitala Heynena. Szczególnie dało się to wyczuć w drugim secie, kiedy to Polacy bez większych problemów wygrali o całe dziesięć punktów. W grze naszej reprezentacji bardzo pozytywnie wyróżniali się Huber, Kochanowski i Bednorz, którzy przeprowadzili szereg groźnych ataków, które były o wiele za silne i za szybkie do obrony. Największym błędem, jaki dało się odczuć, była mała skuteczność bezpośrednio z zagrywki. Wielkie błędy w tym zakresie popełniał Wilfredo Leon, który nie miał dziś najlepszego dnia. Mimo słabszej postawy gracza, to jego koledzy pokazali klasę i odnieśli pewne zwycięstwo.

Polska - Bułgaria: 3:0 (25:19), (25:15), (25:12)

Polska - Bednorz, Drzyzga, Fornal, Huber, Kaczmarek, Kłos, Kochanowski, Leon, Łomacz, Muzaj, Nowakowski, Śliwka, Wojtaszek, Zatorski

Bułgaria - Asparuhov, Atanasov, Chavdarov, Ivanov, Ivanov, Kartev, Karyagin, Kolev, Lyutskanov, Parapunov, Petrov, Seganov, Stankov

Na żywo

Polska - Bułgaria

Witamy w relacji meczu Polska - Bułgaria w ramach rozgrywek o Ligę Narodów. Początek spotkania o godzinie 19:30

0:1

Witamy w relacji live! Pierwsze punkty dziś dla reprezentacji Bułgarii

0:2

Błąd w ataku Kaczmarka. Polak dał piłkę na aut.

1:2

Wilfredo Leon uderza w ręce Bułgarów, którzy ustawili potrójny blok. Pierwsze punkty dla Polski

2:2

As seriwsowy! Wilfredo Leon!

3:3

Leon i Parapunov psują zagrywki i oddają piłkę w siatkę. Mamy remis.

4:4

Bartosz Bednorz zaliczył bardzo udany atak. Pokonał bułgarski blok i mamy kolejny remis.

5:5

Asparuhov z bardzo dobrym atakiem. Polacy próbowali bronić, ale Bułgar zdołał posłać piłkę nad graczami.

7:5

Świetna zagrywka Bednorza. Bułgarzy odpowiedzieli atakiem, ale Polacy przeprowadzili dobrą kontrę. Mamy prowadzenie.

8:6

Huber zdobywa punkt, prowadzenie Polaków wzrasta i mamy pierwszą przerwę techniczną

9:7

Leon z mocarnym atakiem na bułgarską stronę. Potężny wyskok i mocne uderzenie powiększa prowadzenie Polski.

10:8

Bułgarzy psują blok. Polacy cały czas na prowadzeniu.

10:9

Nieudane zagranie Wilfredo Leona. Polak kubańskiego pochodzenia po raz drugi serwuje w siatkę.

10:10

Polacy tracą prowadzenie! Dobry blok reprezentacji Bułgarii zaskoczył naszych siatkarzy

12:10

Potrójny blok Polaków zdał egzamin. Mimo równego początku spotkania, to Polacy zdają się kontrolować sytuację.

12:11

Bardzo ciekawa akcja Bułgarów! Skuteczny atak po prostej, Kochanowski nie był w stanie tego obronić.

14:12

Bartosz Bednorz na lewym ataku po raz kolejny popisuje się skutecznością. Kolejne punkty dla Polaków.

15:12

Bednorz! As serwisowy!

17:13

Błąd Bułgarów przy zagrywce. Mimo dobrego pomysłu, mamy kolejne punkty dla reprezentacji Polski.

18:13

Kolejny as serwisowy dla reprezentacji Polski!

19:13

Druga przerwa dla reprezentacji Bułgarii. Zdecydowane prowadzenie Polaków.

19:14

Petrov uderza z wielką siłą. Świetne zagranie i czternasty punkt dla Bułgarii.

20:14

Kaczmarek z trzecim punktem dzisiaj. Mocne uderzenie Polaka całkowicie rozbiło bułgarską obronę,

21:15

Kolejny błąd Polaków w serwisie. Tym razem piłkę w siatkę zagrywa Fabian Drzyzga.

22:16

Kolejny błąd Wilfredo Leona w zagrywce. Polacy bardzo często uderzają w siatkę, tym razem Wilfredo Leon.

23:18

Bułgarzy z przerzutem na polską stronę. Mimo że to Polacy są stroną dominującą, to nasi rywale nie poddadzą się łatwo!

24:19

Polacy mieli punkt setowy, ale niestety Bednorz uderzył w siatkę. Punkt dla Bułgarii.

25:19

Atak Bułgarów w siatkę i mamy zdecydowane zwycięstwo Polaków w pierwszym secie.

4:2

Blok odszkoczył prawidłowo, ale piłka uderzyła w aut. Niestety, punkty dla Bułgarii.

6:2

Bułgarzy próbowali bronić po mocnym uderzeniu Bednorza. Chaotyczna gra nie przyniosła rezultatów i mamy więcej punktów dla Polaków.

7:3

Kapitalny mecz Bednorza! Polak jest za mocny dla bułgarskiej obrony, kolejny, skuteczny atak.

8:3

Wielka dominacja Polaków przed przerwą techniczną. Bułgarzy mogą tylko patrzeć na klasę naszych reprezentantów.

9:3

Bartosz Bednorz punktuje z zagrywki! Bułgarski siatkarz próbował sięgnąć serwa Polaka, ale nie dał rady i padł na boisko.

10:4

Leon próbował dwa razy przebić piłkę, ale nie dał rady. Obronę Bułgarów przełamał dopiero Huber.

11:5

Asparuhov próbował zagrać na as serwisowy, ale nie trafił. Kolejne punkty dla Polski.

12:5

Nieudany, silny atak reprezentacji Bułgarii. Kolejna piłka na aucie i kolejne punkty dla Polski.

13:6

Dobry atak Polaków przez środek. Kochanowski z mocnym atakiem i Polacy całkowicie dominują drugą odsłoną meczu.

14:7

Bułgarzy zyskali punkt i próbują wrzucać asy serwisowe. Popełniają jednak kuriozalne błędy i dają Polakom punkty za darmo.

22:12

Przerwa dla reprezentacji Bułgarii. Selekcjoner naszych rywali próbuje jeszcze zmotywować swoich graczy, ale widać wielkie zmęczenie na ich twarzach. Zasłużone prowadzenie dla Polaków.

24:14

Piłka setowa dla Polaków. Kochanowski zagrywa, jednak Bułgarzy są w stanie przebić polską obronę.

24:15

Bułgarzy starają się zdobywać punkty. Asparuhov ogrywa polski blok, a Leon nie jest w stanie złapać piłki.

25:15

Błąd Bułgarów w serwie i mamy kolejny punkt dla Polski, który kończy set.

2:0

Początek trzeciego seta i szybkie, dwa punkty dla reprezentacji Polski

4:1

Kolejny, dobry atak Bednorza. Asparuhov zagrał mocną piłkę, ale nie przeszkodziło to Polakom w dobrej obronie i zdobycia punktów.

5:3

Błąd Kochanowskiego w zagrywce. Polak posłał piłkę prosto w siatkę.

6:3

Kolejny, silny atak Hubera. Bułgarzy próbowali wybić piłkę, ale była ona dla nich za mocna i za szybka.

8:3

Dobry blok Polaków! Drzyzga i Huber włożyli w to mnóstwo siły i się opłaciło. Pięciopunktowe prowadzenie Polaków i przerwa techniczna.

9:3

Łukasz Kaczmarek uderza w ręce Petrova, notując kolejny punkt dla Polaków.

10:3

As serwisowy! Łukasz Kaczmarek!

10:4

Kaczmarek próbował powtórzyć asa serwisowego, ale minimalnie chybił.

11:4

Petrov psuje zagrywkę i potężne prowadzenie reprezentacji Polski.

12:5

Dobre rozegranie Polaków. Bednorz zagrywa do Leona a ten bez problemów umacnia wynik.

13:6

Bednorz z kolejną, świetną akcją. Mocny atak i zdecydowane prowadzenie Polaków.

14:6

Bednorz z atomowym uderzeniem! Bułgarski libero próbował przechwycić piłkę, ale była za mocna!

15:6

Fabian Drzyzga! As serwisowy!

15:8

Kochanowski próbował wybić piłkę, ale była za mocna. Punkty dla naszych rywali.

16:8

Wojtaszek wyratował niewygodną piłkę i zagrał precyzyjnie do swoich kolegów, którzy wykończyli akcje.

18:8

Kaczmarek z kolejnym punktem dla reprezentacji Polski. Bułgarzy próbują odbijać piłki zagrywane przez Polaków, ale są one dla nich za mocne. Kolejna przerwa reprezentacji Bułgarii.

18:9

Leon psuje zagrywkę. Piłka w siatce.

20:9

Kochanowski z asem serwisowym! Pięć punktów do końca!

21:9

Chaotyczna akcja. Polacy i Bułgarzy próbowali zdobyć punkt za wszelką cenę, ale ostatecznie to nasi gracze byli skuteczniejsi.

23:9

Bartosz Bednorz z kolejnym punktem. Prawdziwa demolka. Bułgarzy mogą tylko marzyć o końcu spotkania.

24:9

Bułgarzy dotykają siatki. Piłka meczowa przy wysokim prowadzeniu!

24:10

Kochanowski próbował zakończyć spotkanie asem serwisowym, ale nie trafił.

24:11

As serwisowy dla reprezentacji Bułgarii!

24:12

Dobra wymiana ze strony Polaków i Bułgarów. Mimo że nasi rywale przegrywają potężnie, to zdobyli trzy punkty z rzędu!