Siatkówka, Jakub Kochanowski, MŚ siatkarzy 2022

i

Autor: FIVB Jakub Kochanowski atakuje

kwalifikacje IO

Polska - Bułgaria TV GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka: Polska - Bułgaria na którym kanale dzisiaj mecz Polska - Bułgaria STREAM ONLINE LIVE. Polska - Bułgaria TRANSMISJA w TV

2023-10-01 7:51

Polska - Bułgaria TV GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka: Polska - Bułgaria na którym kanale dzisiaj mecz Polska - Bułgaria STREAM ONLINE LIVE. Polska - Belgia TRANSMISJA w TV. Czas na wielkie emocje w kwalifikacjach olimpijskich! Polska zagra z Bułgarią i z tego tekstu dowiesz się, gdzie oglądać Polska - Bułgaria GDZIE OGLĄDAĆ TV. Polska - Bułgaria STREAM ONLINE LIVE.

Polska - Bułgaria TV NA ŻYWO. Polska - Bułgaria GDZIE OGLĄDAĆ Polska - Bułgaria?

Polscy siatkarze pokonali w chińskim Xi'an Belgię 3:2 (23:25, 25:20, 25:16, 21:25, 17:15) w swoim pierwszym meczu grupy C turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. W niedzielę biało-czerwoni zagrają z Bułgarią, która prowadzi po pierwszym dniu zawodów.

Polacy dopiero w tie-breaku udowodnili swoją wyższość, broniąc wcześniej piłkę meczową.

W innych spotkaniach w Xi'an Argentyna pokonała Meksyk 3:0, Kanada wygrała z Holandią 3:2, a Bułgaria z Chinami 3:0.

W turnieju w Tokio (grupa B) zwycięstwa odniosły reprezentacje USA, Słowenii, Turcji i Japonii. Sensację sprawili Turcy, pokonując wyżej notowanych Serbów 3:1.

W Rio de Janeiro (grupa A) o godz. 15 rozpoczął się dopiero pierwszy mecz Brazylii z Katarem. Później będą grać Włochy z Czechami, Iran z Niemcami i w nocy z soboty na niedzielę Kuba z Ukrainą.

Polska - Bułgaria STREAM ONLINE LIVE. Polska - Bułgaria NA KTÓRYM KANALE mecz Polska - Bułgaria w INTERNECIE?

Mecz Polska - Bułgaria odbędzie się w niedzielę 1 października. Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport, TVP 1, a także na stronie sport.tvp.pl i płatnej aplikacji Polsat Box Go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 10:00. Relacja z meczu Polska - Bułgaria na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze