Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 10 czerwca Liga Narodów GODZINA meczu siatkarzy Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 10.06

2021-06-10 19:39
Michał Kubiak
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj 10 czerwca Liga Narodów GODZINA meczu siatkarzy Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 10.06

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj 10.06 Liga Narodów Polska - Holandia GODZINA meczu siatkarzy Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj. Polscy siatkarze już dzisiaj zagrają kolejny mecz w Lidze Narodów, a ich rywalem będzie Holandia. Biało-Czerwoni wciąż prowadzą w tabeli Ligi Narodów i są oczywiście faworytem przed starciem z drużyną Oranje. Wysoką formą w wygranym meczu z Bułgarią (3:0) błysnął wreszcie Bartosz Bednorz, który długo musiał czekać na takie spotkanie w tym sezonie reprezentacyjnym. W jakim składzie Polska zagra dzisiaj z Holandią? I O KTÓREJ GODZINIE mecz Polska - Holandia siatkówka dzisiaj GODZINA.

Polska - Holandia GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj O KTÓREJ siatkówka dzisiaj 10.06

Reprezentacja Polski siatkarzy bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach Ligi Narodów. Zajmuje pierwsze miejsce w tabeli 6 zwycięstwami w 7 spotkaniach. Na parkiet w Rimini wrócili w środę i wygrali łatwo 3:0 z Bułgarami. Dzisiaj Polska zagra z Holandią. - Myślę, że nie czas jeszcze, by rozwodzić się i podsumowywać naszą dotychczasową grę - mówi Michał Kubiak. - Zostało nam jeszcze więcej spotkań do rozegrania niż mamy za sobą do tej pory. Na oceny przyjdzie pora. W tym roku Liga Narodów jest turniejem wyjątkowym, bo rozgrywanym przez pięć tygodni w jednym miejscu. To też będzie egzamin dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że wygramy, co mamy wygrać i dobrze przygotujemy się do igrzysk, bo o to w tym wszystkim chodzi - dodał Michał Kubiak.

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj Liga Narodów 10.06

Mecz Polska - Holandia w Lidze Narodów siatkarzy już dzisiaj i kibice będą musieli długo na niego poczekać. O której godzinie Polska gra z Holandią? Poniżej informacje. We wczorajszym meczu z Bułgarią znakomicie zaprezentował się Bartosz Bednorz. Pierwsze wyjścia na parkiet w Lidze Narodów miał nieudane. Nie potrafił dojść do normalnej skuteczności w ataku, widać było, że nie czuje się komfortowo na boisku. Kiedy w starciu z USA został zmieniony w środku meczu na Kamila Semeniuka, niektórzy zawyrokowali, że stracił szansę na wyjazd na igrzyska. W meczu z Bułgarami, których polscy siatkarze rozbili 3:0, Bartosz Bednorz jednak znowu błyszczał w swoim stylu. - Co do Bednorza, nie byłem zachwycony formą, w jakiej przyjechał na zgrupowanie – mówił ostatnio w wywiadzie dla „SE” selekcjoner Vital Heynen. - On zresztą też nie był. Miał za sobą bardzo trudny sezon w Rosji. Zaczęliśmy więc z nim pracować bardzo ciężko. A często jest tak, że im ciężej harujesz, tym trudniej o szybki i widoczny efekt. Byłem zadowolony jak „Benji” zaczął mecz z Amerykanami, ale potem zaczął popełniać coraz więcej błędów. Wygraliśmy 3:0, więc to nie ma może wielkiego znaczenia i Bednorz dostanie przecież jeszcze szansę w kolejnej fazie turnieju – dowodził belgijski trener. I wstawił Bednorza w spotkaniu z Bułgarami od pierwszej minuty, a ten odpłacił się szybko, będąc bardzo aktywnym na zagrywce i dostając dużo piłek w ataku.

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze dzisiaj 10.06 LN

Bartosz Bednorz przeciwko Bułgarii miał kapitalne statystyki: 14 pkt, 90 procent (!) skuteczności przyjęcia zagrywki i 65 skuteczności ataku. Po meczu nie ukrywał, że to było ważne spotkanie nie tylko dla drużyny, ale i dla niego osobiście. - Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy ten mecz, ponieważ każde spotkanie jest dla nas bardzo ważne i nie ma znaczenia, kto jest po drugiej stronie – skomentował Bednorz. – Wchodzimy na boisko z takim samym skupieniem, z taką samą motywacją. Nie jest to łatwe, bo za każdym razem zmieniamy skład, ale to pokazuje, że mamy duży potencjał i wielu świetnych zawodników, więc możemy zmieniać skład i grać prawie każdy mecz drużyną w innym zestawieniu. Jestem bardzo podekscytowany, bo w końcu czuję się dobrze na boisku. Wyglądało to na łatwe zwycięstwo, ale tylko dlatego, że graliśmy bardzo dobrze i kontrolowaliśmy grę - dodał Bednorz.

Polska - Holandia O KTÓREJ GODZINIE grają dzisiaj siatkarze 10.06 Liga Narodów

Mecz Polska - Holandia w Lidze Narodów siatkarzy zaplanowano na czwartek 10 czerwca. Początek meczu Polska - Holandia o godzinie 21. Transmisja tv na żywo z meczu Polska - Holandia siatkarzy na antenach TVP 2 i Polsatu Sport. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Holandia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze