Reprezentacja Polski siatkarek

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski siatkarek

Polska – Niemcy: Reprezentacja Polski dotkliwie pokonana przez Niemki. Biało-Czerwone nie ugrały nawet seta [WYNIK, SKŁADY]

2021-06-14 16:38

Polska – Niemcy RELACJA NA ŻYWO. Polska – Niemcy siatkówka dzisiaj 14.06. Liga Narodów: Polska – Niemcy LIVE w INTERNECIE. Polki po zwycięstwie z Tajlandią miały dużą chęć na kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów. Niestety, Niemki okazały się dużo trudniejszymi przeciwniczkami i choć momentami Biało-Czerwone wysoko prowadziły, to nie potrafiły utrzymywać tej przewagi i uległy rywalkom nie zdobywając nawet jednego seta. Świetnie funkcjonowała przede wszystkim zagrywka reprezentacji Niemiec. Poniżej prezentujemy zapis relacji na żywo z meczu Polska – Niemcy.

Polska - Niemcy 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)

Polska: Alagierska, Czyrniańska, Efimienko, Fedusio, Górecka, Gryka, Jagła, Łukasik, Nowicka, Różański, Smarzek, Stenzel, Stysiak, Wenerska.

Niemcy: Alsmeier, J. Bock, L. Bock, Drewniok, Imoudu, Kastner, Osrhmann, Pogany, Poll, Scholzel, Strigrot, Weitzel.

Polska – Niemcy RELACJA NA ŻYWO. Polska – Niemcy siatkówka dzisiaj 14.06. Liga Narodów: Polska – Niemcy NA ŻYWO w INTERNECIE

Podopieczne Jacka Nawrockiego w ostatniej kolejce Ligi Narodów pokazały klasę i pewnie ograły Tajki 3:0. Niedzielne rywalki naszych zawodniczek postawiły się im jedynie w pierwszym secie – w drugim oraz trzecim dominacja Polek była niepodważalna. To zwycięstwo pozwoliło naszym zawodniczkom podbudować nieco morale, ponieważ w poprzednich trzech spotkaniach Biało-Czerwone musiały uznać wyższość rywalek – Holenderek, Japonek oraz Brazylijek. Teraz na drodze reprezentacji Polski staną siatkarki z Niemiec. Teoretycznie jest to zespół lepszy od Tajek – Niemki wygrały trzy spotkania, tylko jedno mniej od naszych zawodniczek – ale co ciekawe, jedną z porażek poniosły właśnie w starciu z Tajlandią. Można więc wierzyć, że Polki nie powinny mieć problemu, aby uporać się z reprezentacją Niemiec. Spotkanie Polska – Niemcy w Lidze Narodów odbędzie się 14 czerwca o godzinie 15:00. Relacja na żywo z tego spotkania na Sport.se.pl. Zapraszamy!