Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj 19.09 niedziela

2021-09-19 14:30
Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatarzy  dzisiaj 19.09 niedziela
Autor: Jacek Kozioł Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatarzy dzisiaj 19.09 niedziela

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj o 3. miejsce ME Polska - Serbia GODZINA meczu o brąz O której godzinie grają siatkarze dzisiaj niedziela 19.09. Najpierw była klęska w igrzyskach, a teraz polscy siatkarze znów zawiedli w ME. Ponownie odezwała się słoweńska klątwa i na koniec turnieju zagrają tylko o brąz. O najniższy stopień podium Polska powalczy z Serbią, która też zawiodła i nie obroniła tytułu. To drugi mecz polskich siatkarzy z Serbami w tym turnieju. W fazie grupowej mecz Polska - Serbia zakończył się wynikiem 3:2. Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka o 3. miejsce dzisiaj 19 września.

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkówki o 3. miejsce dzisiaj ME 19.09

Mecz Polska - Serbia siatkarzy dzisiaj, a stawką jest brązowy medal ME. To starcie dwóch wielkich przegranych tego turnieju. Polska grała u siebie i znów była faworytem do złota, a Serbowie bronili tytułu. Niestety Biało-Czerwoni po raz kolejny ulegli Słowenii (1:3). - Mieliśmy dobry rytm gry, ale tylko do końca drugiego seta – skomentował tę przykrą porażkę Vital Heynen, trener polskich siatkarzy. – Mieliśmy szansę skończyć drugą partię na swoją korzyść. Nie udało się skorzystać z tej okazji i można zauważyć, że od tego momentu zaczęły się problemy. W tym roku widać, że nie mamy pewności siebie. Stąd kłopoty w dalszej części, konieczność walki w czwartej odsłonie. Oczywiście nie mogę mówić, że chłopcy się bili do upadłego, ale to nie była dobra siatkówka, to była walka o przetrwanie. Tak też postrzegam sytuację z czwartego seta z Michałem Kubiakiem, podejmującym dyskusje przez siatkę z przeciwnikiem, by poderwać drużynę. Ponadto serwis i dogrywanie piłek, które były nasza mocną stroną, dzisiaj nie funkcjonowały jak należy od połowy drugiego seta. Wówczas ciężko się gra, a siatkówka bez dobrej zagrywki nie istnieje - analizował trener Heynen, który meczem z Serbami pożegna się z reprezentacją Polski.

Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy O KTÓREJ siatkówka o 3. miejsce dzisiaj

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze o brąz dzisiaj ME

Polscy siatkarze mają mało czasu na regenerację po wyczerpującym fizycznie i mentalnie półfinale, który trwał ponad 150 minut, czyli tyle, co spotkanie z tie-breakiem, mimo że zakończyło się wynikiem 3:1 dla rywali. Wszystko przez ciągnące się niemiłosiernie sety numer dwa i cztery (odpowiednio 32:30 i 37:35 dla przeciwników!) - Myślę, że Słoweńcy dominowali w każdym elemencie. Zespołowością, a także trzeba powiedzieć, że każdy z nich zagrał indywidualnie lepiej niż my. Każdy mecz dużo nas kosztował na tych mistrzostwach, ale najtrudniejszy dopiero przed nami – analizował Bartosz Kurek, mając na myśli walkę o brązowy medal ME 2021.

Polska - Serbia O KTÓREJ siatkówka dzisiaj o 3. miejsce ME niedziela 19.09

Mecz Polska - Serbia siatkarzy o 3. miejsce ME zostanie rozegrany w niedzielę 19 września 2021 r. Początek meczu Polska - Serbia o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Polska - Serbia na antenach TVP 1 i Polsatu Sport.

Czy Polacy wywalczą medal na mistrzostwach Europy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE