Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatarzy  dzisiaj 19.09 niedziela

Autor: Jacek Kozioł Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatarzy dzisiaj 19.09 niedziela

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj o brąz ME Polska - Serbia GODZINA meczu o 3. miejsce ME O której godzinie mecz siatkarzy dzisiaj 19.09 niedziela

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj o 3. miejsce ME Polska - Serbia GODZINA meczu o brąz O której godzinie grają siatkarze dzisiaj niedziela 19.09. Najpierw była klęska w igrzyskach, a teraz polscy siatkarze znów zawiedli w ME. Ponownie odezwała się słoweńska klątwa i na koniec turnieju zagrają tylko o brąz. O najniższy stopień podium Polska powalczy z Serbią, która też zawiodła i nie obroniła tytułu. To drugi mecz polskich siatkarzy z Serbami w tym turnieju. W fazie grupowej mecz Polska - Serbia zakończył się wynikiem 3:2. Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE siatkówka o 3. miejsce dzisiaj 19 września.

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkówki o 3. miejsce dzisiaj ME 19.09

Mecz Polska - Serbia siatkarzy dzisiaj, a stawką jest brązowy medal ME. To starcie dwóch wielkich przegranych tego turnieju. Polska grała u siebie i znów była faworytem do złota, a Serbowie bronili tytułu. Niestety Biało-Czerwoni po raz kolejny ulegli Słowenii (1:3). - Mieliśmy dobry rytm gry, ale tylko do końca drugiego seta – skomentował tę przykrą porażkę Vital Heynen, trener polskich siatkarzy. – Mieliśmy szansę skończyć drugą partię na swoją korzyść. Nie udało się skorzystać z tej okazji i można zauważyć, że od tego momentu zaczęły się problemy. W tym roku widać, że nie mamy pewności siebie. Stąd kłopoty w dalszej części, konieczność walki w czwartej odsłonie. Oczywiście nie mogę mówić, że chłopcy się bili do upadłego, ale to nie była dobra siatkówka, to była walka o przetrwanie. Tak też postrzegam sytuację z czwartego seta z Michałem Kubiakiem, podejmującym dyskusje przez siatkę z przeciwnikiem, by poderwać drużynę. Ponadto serwis i dogrywanie piłek, które były nasza mocną stroną, dzisiaj nie funkcjonowały jak należy od połowy drugiego seta. Wówczas ciężko się gra, a siatkówka bez dobrej zagrywki nie istnieje - analizował trener Heynen, który meczem z Serbami pożegna się z reprezentacją Polski.

Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy O KTÓREJ siatkówka o 3. miejsce dzisiaj

Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze o brąz dzisiaj ME

Polscy siatkarze mają mało czasu na regenerację po wyczerpującym fizycznie i mentalnie półfinale, który trwał ponad 150 minut, czyli tyle, co spotkanie z tie-breakiem, mimo że zakończyło się wynikiem 3:1 dla rywali. Wszystko przez ciągnące się niemiłosiernie sety numer dwa i cztery (odpowiednio 32:30 i 37:35 dla przeciwników!) - Myślę, że Słoweńcy dominowali w każdym elemencie. Zespołowością, a także trzeba powiedzieć, że każdy z nich zagrał indywidualnie lepiej niż my. Każdy mecz dużo nas kosztował na tych mistrzostwach, ale najtrudniejszy dopiero przed nami – analizował Bartosz Kurek, mając na myśli walkę o brązowy medal ME 2021.

Polska - Serbia O KTÓREJ siatkówka dzisiaj o 3. miejsce ME niedziela 19.09

Mecz Polska - Serbia siatkarzy o 3. miejsce ME zostanie rozegrany w niedzielę 19 września 2021 r. Początek meczu Polska - Serbia o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Polska - Serbia na antenach TVP 1 i Polsatu Sport.

Czy Polacy wywalczą medal na mistrzostwach Europy?