Siatkówka, Zuzanna Górecka, MŚ siatkarek, reprezentacja Polski

i

Autor: FIVB Zuzanna Górecka

Gdzie oglądać mecz?

Polska - Serbia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Ćwierćfinał MŚ siatkarek Polska - Serbia LIVE ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka kobiet mecz Polska - Serbia dzisiaj 11.10 na którym kanale?

2022-10-11 15:41

Polska - Serbia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Ćwierćfinał MŚ siatkarek Polska - Serbia LIVE ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka kobiet mecz Polska - Serbia dzisiaj na którym kanale? Polskie siatkarki stanęły przed wielką szansą! Reprezentacja dowodzona przez Stefano Lavariniego zagra w ćwierćfinale z Serbkami. Przed naszą kadrą ogromne wyzwanie. Biało-czerwone muszą sprawić niespodziankę, jeśli marzy im się walka o medale mistrzostw świata w Polsce i Holandii. Poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć mecz Polska - Serbia. MŚ siatkarek Polska - Serbia TV TRANSMISJA NA ŻYWO.

Polska - Serbia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Ćwierćfinał MŚ siatkarek Polska - Serbia LIVE ONLINE

Polskie siatkarki mają szansę na kolejny wielki sukces. Sześć dekad nasz kraj czekał na awans zawodniczek do ćwierćfinału mistrzostw świata. Nawet wybitne "Złotka" nie były w stanie tego dokonać. Ta sztuka udała się kadrze Stefano Lavariniego. Biało-czerwoni awansowali do ćwierćfinału, w którym mogli mierzyć się z potencjalnie łatwiejszymi przeciwniczkami. Niestety, po wygranej 3:2 z Niemkami, w której w czwartym secie nie wykorzystaliśmy dwóch piłek meczowych, Polki zagrają z Serbkami zamiast ze Stanami Zjednoczonymi. USA poległo już raz na tej imprezie z kadrą Biało-czerwonych. Serbki są jednymi z faworytek do wejścia do finału i na mundialu grają jak z nut.

Polskie siatkarki dokonały wielkiego wyczynu. Kibice długo na to czekali, fantastyczna wiadomość

Selekcjoner Stefano Lavarini przyznał, że marzy o finale. Uważa więc, że nasza kadra ma o co grać z Serbkami. - Nie lubię, jak ktoś mówi, że z Serbia  nie będziemy mieli nic do stracenia. Będziemy mieli. Jesteśmy przecież na mistrzostwach świata i gramy o to, by być w finale. Dlaczego mam stracić coś o czym marzę od ponad 20 lat - przyznawał w rozmowach z dziennikarzami.

Mistrzostwa świata siatkarek Polska - Serbia GDZIE OGLĄDAĆ? Siatkówka kobiet mecz Polska - Serbia dzisiaj 11.10 na którym kanale?

Mecz Polska - Serbia podczas MŚ siatkarek odbędzie się we wtorek 11 października, o godzinie 20:30. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl i w płatnej usłudze Polsat Box Go. Relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy!

Ważne słowa Magdy Stysiak o reprezentacji siatkarek. Nie można tego ukrywać

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Serbia?
Liderka reprezentacji siatkarek Magdalena Stysiak opowiada o pandemii we Włoszech i pierwszym zgrupowaniu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze