Polska, reprezentacja Polski siatkówka, siatkarze

Autor: CYFRASPORT Polska - Rosja

Polska - Słowenia 3:1. Biało-czerwoni idą przez ME jak burza!

2015-10-10 23:50

Polska - Słowenia 3:1. Mistrzostwa Europy w siatkówce w Internecie. Polacy potwierdzili dominację w swojej grupie i pewnie ograli Słoweńców. To druga wygrana siatkarzy Stephane'a Antigi na europejskim czempionacie. Tak relacjonowaliśmy NA ŻYWO mecz ze Słowenią. W niedzielę spotkanie z Białorusią.

Polska - Słowenia NA ŻYWO w Internecie. STREAM ONLINE ZA DARMO z mistrzostw Europy w siatkówce. Słowenia to drużyna daleka od bycia na siatkarskim topie. Do tej pory największe sukcesy rywali Polaków to 9. i 13. miejsce w mistrzostwach Europy w 2009 i 2011 roku. W tym roku udało się też zawodnikom Andrei Gianiego wygrać Ligę Europejską (wcześniej zdobyli też dwa brązowe medale w 2011 i 2014 roku).

Polska - Słowenia NA ŻYWO! Gdzie transmisja TV, ONLINE i STREAM?

Mimo to Polacy nie mieli problemów ze zwycięstwem. W pierwszym starciu z Belgami udowodnili, że forma z Pucharu Świata, gdzie wygrali 10 z 11 meczów, nie uciekła. W piątek problemy mieli tylko w połowie drugiego seta. Zabrakło wówczas odpowiedniego przyjęcia i rywale byli bliscy sprawienia niespodzianki. Szybko jednak obudzili się czołowi siatkarze naszej kadry i ostatecznie turniej we Włoszech i Bułgarii rozpoczęliśmy od kompletu "oczek". Podobnie jak Słoweńcy, którzy pewnie - też 3:0 - pokonali Białorusinów. Tak samo było dzisiaj. Przegrany drugi set, absolutna dominacja w ostatnim (do 13).

Radomiak Radom - GKS Jastrzębie

90+3' 2:2

KONIEC MECZU!

To była świetna druga połowa, która obfitowała w akcje i bramki. Zabrakło jednak końcowego rozstrzygnięcia i oba zespoły podzieliły się punktami.

90+1'

Trzy minuty doliczone do meczu. Nowak pada w polu karnym, ale sedzia nie dyktuje kolejnego karnego.

90'

88'

Kolejna zmiana w zespole GKS-u Jastrzębie: schodzi Adamek, wchodzi Skórecki.

85'

Makowski bardzo sprytnie próbował zmieścić piłkę po krótkim rogu, udając dośrodkowanie. Bramkarz był w szoku, ale piłkarz Radomiaka pomylił się nieznacznie.

83'

81'

MIKITA! Z pierwszej piłki, z pola karnego uderzył minimalnie nad poprzeczką.

80'

Wzmaga się doping kibiców Radomiaka. Nowak mógł skierować piłkę do pustej bramki, ale powstrzymał go Bojdys.

77'

Robi się wielkie spotkanie w Fortuna 1. Lidze. Przed chwilą piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką bramki Kochalskiego.

75' 2:2

GOOOOOOOOOL!

Drazik próbował oszukać Mikitę, pokazując mu kierunek, w który się rzuci. Patryk uderzył w tę stronę, a bramkarz skoczył w drugą stronę. Remis!

75'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

72' 1:2

GOOOOOOOOOOOOL!

Znowu zamieszanie po stałym fragmencie gry. Piłka spada pod nogi Tronta, który uderza. Po rykoszecie strzał wpada do bramki obok zaskoczonego Kochalskiego.

69'

Nowak pada w polu karnym gości, ale nie ma mowy o jedenastce. Gramy dalej!

67'

Żółta kartka dla piłkarza GKS-u Jastrzębie, Adama Wolniewicza.

62'

Michalski próbuje płasko wyłożyć piłkę Nowakowi, ale w ostatniej chwili interweniują obrońcy. To mógł być gol dla Radomiaka!

59'

Świetnie kierunkowo przyjął piłkę Mikita. Uderza od razu w stronę Drazika, ale bramkarz GKS-u czujnie odbija strzał.

59'

Wróbel marnuje świetną kontrę GKS-u. Zamiast minąć rywala, uderzył z pierwszej piłki - daleko od bramki.

55' 1:1

GOOOOOOOL!

Wielka radość w sektorze kibiców z Jastrzębia. Fatalny błąd obrońcy Radomiaka wykorzystuje Kamil Adamek. Cichocki nie trafia w piłkę, a napastnik trafia do bramki.

51'

Makowski dośrodkowuje z lewego skrzydła. Bojdys wyjaśnia sytuację i wybija piłkę na aut.

48'

Jastrzębie rozpoczyna drugą połowę od ataku pozycyjnego. Oskrzydlająca akcja Jadacha zostaje jednak zatrzymana przez obrońców.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

Większe posiadanie piłki było jednak po stronie GKS-u Jastrzębie. Goście mieli przy sobie piłkę przez 54% czasu.

W pierwszej połowie padły trzy celne strzały na bramkę - wszystkie wykonane przez Radomiaka.

45+3' 1:0

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Zagotowało się w końcówce pierwszej odsłony meczu. W okolicach pola karnego faulowany był jeden z piłkarzy z Jastrzębia. Piłkarze ruszyli do sędziego z pretensjami. Kartkę obejrzał Kochalski.

45+1'

Zostawił piłkę Abramowiczowi Makowski, ale ewidentnie niepotrzebnie. Centra sprawiła dużo problemów Drazikowi, ale bramkarzy GKS-u utrzymał ją w rękawicach.

45'

Rzut rożny dla GKS-u Jastrzębie. Zmarnowana okazja przez Gieksę - to rozwiązanie nie było dobre.

43'

Radomiak naciska na rywali i szuka kolejnej bramki, by nieco uspokoić spotkanie.

37' 1:0

GOOOOOOOL!

Radomiak rozpoczyna strzelanie w tym spotkaniu. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Nowak.

30'

Kulawiak zagrał ładnie w rogu boiska z Adamkiem, ale próba dośrodkowania została zablokowana. Rzut rożny dla GKS-u.

29'

25'

LEANDRO! Ależ okazję miał Brazylijczyk! Miał mnóstwo miejsca w polu karnym, ale uderzył obok słupka.

22'

Farid szukał miejsca do podania prostopadłego, ale gdy już je znalazł, jego kolega był na spalonym.

20'

Świetny kontratak mogli wyprowadzić piłkarze z Jastrzębia, ale znowu zabrakło celności przy ostatnim podaniu.

18'

17'

Adamek walczył z dwoma piłkarzami Radomiaka i daje się sfaulować. Centra Farida ląduje prosto w koszyczku Kochalskiego.

14'

Fatalna strata obrońcy GKS-u Jastrzębie. Z kontrą ruszają Mikita i Makowski. Uderza ten drugi, ale daleko od światła bramki.

13'

Świetnie Leandro zagrał do Mikity. Patryk wykorzystał swoją szybkość, ale dośrodkowaniem nie znalazł nadbiegającego Leandro.

10'

Prawą stroną atakuje Radomiak, ale znowu akcję przecinają defensorzy GKS-u.

7'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Faulowany ostro Leandro, który napędzał kontrę Radomiaka. Fauluje go Bojdys.

6'

Mikita schodzi ze skrzydła do środka i oddaje strzał - bardzo niecelny. Chaotyczny początek spotkania.

Długie zagranie z obrony do Wróbla. Zawodnik Jastrzębia złapany na spalonym.

3'

Podprowadził sobie piłkę Makowski - uderzył płasko w stronę bramki. Z problemami Drazik.

1'

ZACZYNAMY SPOTKANIE!

Piłkarze wyszli już na boisko. Trwa przywitanie obu zespołów - za moment rozpocznie się spotkanie.

GKS Jastrzębie po czterech kolejkach ma pięć punktów i zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Radomiak jest jedno miejsce w tabeli wyżej.

Piąta kolejka Fortuna 1. Ligi rozegrana będzie w całości w środę 21. sierpnia. Radomiak po dwóch wygranych ze Stomilem i GKS-em Tychy, przegrał dwa kolejne spotkania.

ZNAMY SKŁADY!

Radomiak: Kochalski - Jakubik, Abramowicz, Cichocki, Karwot - Grudniewski, Makowski, Kaput, Nowak - Leandro, Mikita

Jastrzębie: Drazik - Gojny, Kulawiak, Bojdys, Wolniewicz - Tront, Ali, Mróz, Wróbel - Adamek, Jadach

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Radomiak Radom - GKS Jastrzębie. Początek zmagań zaplanowano na 21. sierpnia na godzinę 17:30.