Autor: Cyfrasport Polska – Słowenia Relacja NA ŻYWO Memoriał Huberta Wagnera: Polska – Słowenia LIVE ONLINE

Memoriał Huberta Wagnera

Zimny prysznic na początek Memoriału Huberta Wagnera. Reprezentacja Polski przegrywa ze Słowenią

2023-08-18 19:07

Rozpoczął się XX Memoriał Huberta Wagnera. Podczas tegorocznego turnieju udział wzięły cztery drużyny: Polska, Włochy, Francja oraz Słowenia. "Biało-Czerwoni" w pierwszym spotkaniu zmierzyli się z podopiecznymi Gheorghe Cretu. Zwycięzcy minionej Ligi Narodów nie prezentowali się najlepiej od początku spotkania, co wykorzystała drużyna Słowenii, wygrywając 25:21. Kolejne partie przebiegały podobnie, a siatkarze Nikoli Grbicia nie byli w stanie nawiązać walki w końcówkach setów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0. Polacy w sobotę zmierzą się z Francją, a w niedzielę z Włochami.

Polska - Słowenia 3:0 (21:25, 18:25, 21:25)

Polska: Janusz, Łomacz, Kurek, Kaczmarek, Bołądź, Huber, Kochanowski, Poręba, Kłos, Bednorz, Śliwka, Semeniuk, Fornal, Leon

Słowenia: Pajenk, Planinsic, Kozamernik, Toman, Bracko, Stalekar, Cebulj, Mozic, Ropret, Urnaut, Kovacić

Na żywo

Polska - Słowenia

Witamy w relacji na żywo z meczu Polska - Słowenia w Memoriale Huberta Wagnera. Start meczu o godzinie 17:30, bądźcie z nami!

Już za niespełna 10 minut rozpocznie się pierwsze spotkanie w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera!

Hymn odśpiewany przez polskich kibiców, jak zwykle acapella powoduje ciarki na całym ciele! Już jesteśmy po hymnach obu państw, także za chwilę zaczynamy!

0:1

Trzy razy atakował Cebulj i w końcu zdobył punkt, ale szczelny blok Polaków skutecznie przeszkadzał!

1:1

Fantastycznie od razu ze środka zaatakował Karol Kłos!

2:3

Mocna zagrywka Mozicia, ale z sytuacyjnej piłki świetnie uderzył Semeniuk!

3:3

Cebulj zablokowany!

4:5

Cebulj myli się zza dziewiątego metra i punkt dla Polski!

5:6

Piekielnie mocny atak Semeniuka z szóstej strefy!

5:8

Kaczmarek pewnie kończy atak, ale to podopieczni Grbicia muszą gonić rywali.

5:9

As serwisowy Hubera! Będzie to sprawdzane przez szkoleniowca Słowenii i rzeczywiście był minimalny aut...

6:9

Kolejny atak Kłosa! Świetnie skończył ten doświadczony środkowy tę akcję!

9:11

Widać, że piłki po obu stronach są dogrywane bardzo dokładnie, jednak nie ma co się spodziewać wielkiej formy drużyn podczas tego memoriału, ona ma przyjść w odpowiednim momencie.

9:13

Nie trafia Semeniuk tym atakiem z lewego skrzydła i o przerwę poprosił Nikola Grbić.

10:13

Po przerwie Semeniuk pewnie atakuje z lewego skrzydła po skosie!

11:14

Huber! Świetny strzał naszego środkowego!

12:16

Cały czas Słowenia utrzymuje dwupunktową przewagę, a teraz dokładają kolejne oczku tworząc szczelny blok.

14:16

Mocny serwis Semeniuka! "Biało-Czerwoni" odrabiają!

16:17

Co za obrona Semeniuka! Po chwili fantastycznie wykorzystał to Kaczmarek!

16:19

Polacy niestety nie mieli okazji prowadzić od początku tego seta, Grbić musiał ponownie poprosić o czas.

17:19

Zdecydowane uderzenie Bednorza z lewego skrzydła!

19:21

Skuteczny blok, chociaż do końca seta pozostało niewiele...

19:22

Niestety Bednorz serwuje w siatkę...

20:23

Potężny atak Semena! Jest jeszcze nadzieje w tym secie!

21:23

Wszedł Leon i od razu notuje as serwisowy!

21:24

Piłka setowa dla Słowenii... Cebulj idealnie trafia po tej długiej wymianie.

21:25

Koniec! Pierwszy set dla drużyny gości.

0:1

Niestety rozpoczynamy od pomyłki Bednorza z szóstej strefy...

2:2

Koncert pomyłek od początku po obu stronach i mamy remis.

4:3

Świetnie się obrócił z tym atakiem Bednorz! Wychodzimy na prowadzenie!

5:5

Dobre przyjęcie i świetnie to wykończył Huber!

7:6

Kaczmarek przedziera się przez podwójny blok.

8:8

Bardzo wyrównanie prezentuje się ten set od początku.

10:9

Sprytnie teraz przecisnął piłkę na drugą stronę Semeniuk!

10:12

Niestety Słowenia odskakuje nam na dwa punkty i od razu o czas poprosił Grbić.

11:12

Huber kończy tę akcję ze środka!

12:15

Tym razem Kłos nie kończy i wykorzystują to rywale...

14:16

Zablokowany ten rozpędzony Mozić!

15:18

Kontra Słoweńców ponownie udana, ponadto Kaczmarek dotyka siatki.

16:19

Tym razem Leon nie zdobył punktu z zagrywki, Słowenia pewnie idzie po zwycięstwo w kolejnej partii...

17:21

Słowenia zdobywa kolejny punkt, rywale są coraz bliżej zwycięstwa w drugim secie.

18:21

Myli się po czasie Możić.

18:23

Huber myli się i atakuje w aut...

18:25

Niestety kiwka kończy tego seta... 2:0 dla Słowenii.

Rozpoczynamy kolejnego seta!

2:2

Pomylił się zawodnik Słowenii z pola serwisowego.

3:3

Bardzo dobry atak Kaczmarka z prawego skrzydła!

4:4

Ponownie punkt zdobywa Kaczmarek! Atakujący trafił w sam narożnik!

4:7

Niestety, tym razem Kaczmarek się pomylił i rywale uciekają na trzy punkty.

6:7

Świetny blok Śliwki i Kłosa!

7:7

Słowenia się myli i punkt dla Biało-Czerwonych!

7:10

Śliwka blokowany, Słowenia wychodzi na trzypunktowe prowadzenie...

10:12

As serwisowy Kłosa!

10:13

Po dłuższej wymianie Cebulj kończy tę akcję...

10:14

Bednorz zablokowany...

11:15

Atak z prawego skrzydła Słowenii i kolejny punkt dla rywali...

12:15

Okazało się, że jest to punkt dla Polaków i sędzia wskazał 4 odbicia u Słoweńców.

12:17

Polacy nie mają nic do powiedzenia... Huber zablokowany...

12:18

Rozjeżdża się ten wynik i zbliżamy się do końca meczu...

12:19

Zablokowany Leon...

14:20

Jeszcze Śliwka wlewa nadzieje! Piekielny atak z lewego skrzydła!

21:25

Koniec! Polacy przegrywają pierwszy mecz w XX Memoriale Huberta Wagnera.

To już wszystko na dziś z naszej strony. Zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl.

Polska – Słowenia Relacja NA ŻYWO Memoriał Huberta Wagnera: Polska – Słowenia WYNIK LIVE

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn świetnie poradziła sobie na niedawno zakończonej Lidze Narodów, w której sięgnęli po złoto, pokonując w finale Stany Zjednoczone. Choć rozgrywki te zakończyły się 23 lipca, to siatkarze nie mają wiele odpoczynku, bowiem już teraz zaczyna się Memoriał Huberta Wagnera, poprzedzający mistrzostwa Europy. Na tej imprezie Polacy z pewnością także będą chcieli walczyć o medale – dwa lata temu, podczas ostatniej imprezy pod wodzą Vitala Heynena, Polacy zgarnęli brąz mistrzostw Europy.

Polska – Słowenia NA ŻYWO Relacja Siatkówka mężczyzn Polska – Słowenia dzisiaj 18.08.23 NA ŻYWO

Pierwszym rywalem Reprezentacji Polski na Memoriale Huberta Wagnera będzie Słowenia – drużyna, która często sprawiała Biało-Czerwonym problemy, do tego są to także aktualni wicemistrzowie Europy. Warto natomiast wspomnieć, że właśnie w Lidze Narodów Polacy gładko pokonali Słoweńców wygrywają 3:0.