Siatkówka, Magda Stysiak, reprezentacja siatkarek

i

Autor: FIVB Magdalena Stysiak

Walka o Igrzyska

Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE igrzyska kwalifikacje mecz Polska - Włochy GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 24.09

2023-09-24 7:40

Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Siatkówka Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE igrzyska kwalifikacje mecz Polska - Włochy GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 24.09. Przed polskimi siatkarkami decydujące starcie w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Polki już wykonały pierwszy krok pokonując USA, w niedziele "biało-czerwone" zmierzą się z Włoszkami, gdzie rozstrzygnie się, która z drużyn otrzyma kwalifikacje na przyszłoroczny turniej w Paryżu. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Polska - Włochy. Siatkówka Polska - Włochy TRANSMISJA NA ŻYWO w Internecie dzisiaj 24.09.

Polska - Włochy TV TRANSMISJA NA ŻYWO siatkówka Polska - Włochy GDZIE OGLĄDAĆ

Reprezentacja Polski świetnie zaprezentowała się podczas starcia z USA. "Biało-Czerwone" odniosły okazałe zwycięstwo w czterech setach. Bardzo ważna dla podopiecznych Stefano Lavariniego jest wygrana, ale także wcześniejsze starcie Niemiec z Amerykankami. Nie jest odkryciem, że jeśli Polki okażą się lepsze od Włoszek to otrzymają wymarzony awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie. Może się okazać, że do upragnionego biletu do Paryża ekipie z Magdaleną Stysiak na czele wystarczy zwycięstwo w dwóch partiach. Ta sytuacja jest możliwa tylko i wyłącznie przy zwycięstwie Niemiec z USA 3:1 albo 3:0.

Polska - Włochy STREAM LIVE ONLINE igrzyska kwalifikacje mecz Polska - Włochy na żywo w Internecie dzisiaj 24.09

Mecz Polska - Włochy w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Paryżu odbędzie się w sobotę, 24 września, o godzinie 20:30. TRANSMISJA w TV na kanałach TVP Sport i Polsat Sport. STREAM LIVE ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl i w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Sonda
Czy męska i żeńska kadra w siatkówce zagra na igrzyskach w Paryżu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze