Sanepid zamknął Ergo Arenę. To efekt wykrytego KORONAWIRUSA

2020-07-24 20:54
Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
Autor: Marcin Gadomski Ergo Arena

Sanepid w Gdańsku zamknął wielka halę Ergo Arena, położona na granicy Sopotu i Gdańska. Decyzja podjęta została kilka godzin po tym, jak ujawniono wykrycie koronawirusa u jednego z siatkarzy Trefla Gdańsk, którzy korzystają z tego obiektu.

Nazwisko siatkarza pozostaje w tajemnicy. Tak jak on - izolacji poddali sie pozostali siatkarze, sztab szkoleniowy i administracja klubu. Natomiast powiatowa stacja sanitarno-epidemiologiczna zamknęła halę i przestrzeń wokół niej. Na razie do poniedziałku 27 lipca.

Siatkarz Trefla Gdańsk ma koronawirusa. Drużyna wstrzymała treningihttps://sport.se.pl/siatkowka/siatkarz-trefla-gdansk-ma-koronawirusa-druzyna-wstrzymala-treningi-aa-twXh-t3vq-NvtX.html
Oznacza to, ze nie będą się odbywały żadne zajęcia pod dachem ani przed halą - nie tylko treningi, ale nawet wycieczki z przewodnikiem czy impreza rolkarzy, a nawet warsztaty fotografii.
Izolacji poddali się też korzystający z tej samej hali koszykarze Trefla Sopot. Tak jak zespół siatkarzy - poddadzą się testom na Covid-19.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze