Siatkówka, Michał Kubiak, koszulka, Panasonic Panthers, WOŚP

i

Autor: Allegro Koszulka kapitana reprezentacji siatkarzy Michała Kubiaka z jego japońskiego klubu jest do wylicytowania na aukcji charytatywnej

Szlachetny gest Michała Kubiaka. Wystawia koszulkę na WOŚP i jeszcze dopłaci!

2021-01-28 16:12

Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak zwykle zachęca to także znane osoby do włączenia się w charytatywne działania. Nie inaczej jest w przypadku sportowców. Z dalekiej Japonii do szlachetnej inicjatywy przystępuje również kapitan reprezentacji Polski siatkarzy Michał Kubiak.

Na co dzień Michał Kubiak gra w lidze japońskiej w barwach Panasonic Panthers. Jego drużyna po 18 kolejkach jest liderem V-League z 15 zwycięstwami na koncie i wyprzedza o 2 pkt Wolf Dogs Nagoja Bartosza Kurka. Kubiak tak się zadomowił w Kraju Kwitnącej Wiśni, że kończy już tam piąty sezon występów. W związku ze wspieraniem WOŚP postanowił skorzystać z okazji i przeznaczył na charytatywną aukcję swoja koszulkę z japońskiego klubu z numerem 13. Licytacja trwa do niedzielnego wieczora, a w czwartek po południu niebieski trykot Kubiaka osiągnął cenę 3250 zł.

Sześciotygodniowy turniej siatkarskiej Ligi Narodów w Polsce? Prezes PZPS zabrał głos

Michał Kubiak o igrzyskach: Z tej dziewiętnastki trener wybierze skład na Tokio

To jednak nie wszystko. Nasz siatkarz postanowił, że zabawa nie zakończy się na wylicytowanej w trakcie aukcji cenie. „Podwoję wylicytowaną kwotę i przekażę ją na fundację WOŚP” – zapowiedział Michał Kubiak i zachęcił: „Pomóż, jeśli możesz”. Taka okazja faktycznie może się nie powtórzyć, więc prawdziwych kibiców nie trzeba będzie zachęcać, skoro do tego cel jest szczytny.

Rosyjski skandalista Aleksiej Spiridonow zaatakował Bartosza Bednorza. „Jesteś problemem”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze