Siatkówka, Bartosz Bednorz, Zenit Kazań, Aleksiej Spiridonow, Instagram

i

Autor: Instagram/bednii Wpis Bartosza Bednorza i komentarz Aleksieja Spiridonowa

Rosyjski skandalista Aleksiej Spiridonow zaatakował Bartosza Bednorza. „Jesteś problemem”

2021-01-26 8:58

Ten człowiek jest niereformowalny. Zawsze znajdzie okazję, by w mediach społecznościowych przywalić Polsce lub naszym zawodnikom. Aleksiej Spiridonow, były reprezentant Rosji w siatkówce, obecnie dorabiający do sportowej emerytury w Katarze, uwielbia skandaliczne wypowiedzi, a że w ostatnich latach nigdy sobie nie odmawiał podobnych zachowań w stosunku do Biało-Czerwonych, to ponownie zaatakował. Tym razem na celownik wziął Bogu ducha winnego Bartosza Bednorza, reprezentanta Polski występującego w lidze rosyjskiej.

Zespół Bartka Zenit Kazań, w którym zresztą kiedyś występował Spiridonow, jest ostatnio w głębokim kryzysie. Przegrał sześć z ostatnich siedmiu spotkań i spadł w tabeli Superligi na piątą pozycję z bilansem 13 zwycięstw w 20 meczach. Ostatnio przegrał z liderem Zenitem St. Petersburg 1:3, ale polskiego przyjmującego nie było z zespołem, ponieważ pozostał w Kazaniu z powodu bólu kręgosłupa. Wcześniej, kiedy ekipa z Kazania ponosiła zaskakujące porażki, Bednorz był w wyraźnie gorszej formie, co wywołało furię trenera Władimira Alekny. Rosyjski szkoleniowiec, rzadko personalnie krytykujący zawodników, wyżył się na Polaku. „Gra obrzydliwie. Nie wiem, co się z nim stało. Muszę z nim mocniej popracować. Z takim graczem niczego nie wygramy. Przede wszystkim do niego są zastrzeżenia” – tak ocenił Bednorza Alekno w mediach.

Bartosz Bednorz trenuje na obozie w Spale

Bednorz nie pojechał z zespołem do St. Petersburga, ale ma być gotowy niebawem. Sam Bartosz uspokoił kibiców. „Kontuzja powoli mija i już nie mogę doczekać się momentu, kiedy będę mógł znów stanąć na boisku i realizować postawione sobie cele i plany. Zawsze byłem zawzięty i konsekwentny, a wyzwania to dla mnie kolejne możliwości rozwoju w drodze do sukcesu” – napisał Bednorz na swoim instagramowym profilu.

NAGŁA ŚMIERĆ znanego siatkarza. Ogromna tragedia, miał zaledwie 37 lat

Słynny trener wyżył się na Bartoszu Bednorzu. „To Rosja, trzeba być twardym i wytrzymać”

Nie wiedzieć czemu zareagował na to komentarzem Spiridonow, obecnie gracz Al-Ahli Doha, „Jesteś problemem” – stwierdził Rosjanin. Na idiotyczną jak zwykle zaczepkę Spiridonowa Bartek – słusznie – nie zareagował. Polscy kibice i zawodnicy nauczyli się już przez ostatnie lata, że ignorowanie rosyjskiego trolla jest najlepszą odpowiedzią.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze