Mamy gorące zdjęcia!

Tak wygląda teraz ciało 39-letniej Katarzyny Skowrońskiej. Nadal poraża swoim pięknem, mamy gorące zdjęcia

2022-12-21 16:00

Katarzyna Skowrońska jest osobą, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiej siatkówki. Była reprezentantka Polski przez lata wzbudzała wielkie emocje nie tylko swoją świetną grą, ale także niebagatelną urodą, która przykuwała uwagę. Kiedy zobaczycie, jak wygląda teraz ciało 39-letniej Skowrońskiej, nie będziecie mogli uwierzyć!

Katarzyna Skowrońska od kilku lat jest już na sportowej emeryturze, ale wspomnienia jej gry i urody są cały czas w sercach i pamięci kibiców kadry Polski. Była gwiazda polskiej kadry, jest z daleka obecnie od świateł reflektorów i prowadzi spokojne życie po karierze zawodniczej, ale jej uroda nadal potrafi onieśmielać fanów. Jej zdjęcia pokazują dobitnie, że cały czas może cieszyć się mianem jednej z największych piękności, które pojawiły się w polskim sporcie.

Katarzyna Skowrońska to prawdziwa piękność. Jej urodę podziwiała cała Polska

O tym, jaką swego czasu popularnością cieszyła się Katarzyna Skowrońska, opowiadała w rozmowie z "Eurosportem" po latach sama siatkarka, wskazując na to, że wielokrotnie dostawała propozycję rozbieranych sesji w trakcie swojej kariery. Na żadną z takich ofert jednak nigdy nie przystała.

- - Nigdy nie zgodziłam się rozebrać, choć uważam, że ciało i nagość to nic złego. Nie chciałam po prostu tego robić w takim magazynie. Co innego kobieca, subtelna sesja w innym piśmie. Każdy ma wybór - mówiła gwiazda w trakcie rozmowy z "Eurosportem".

Mimo że Katarzyna Skowrońska obecnie nie pokazuje się w mediach, jej uroda nadal może budzić wielkie emocje. Aby zobaczyć, jak wygląda ciało 39-letniej Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii.

Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?

Jak nie przejeść się na święta?

Zanim usiądziesz do wigilii, POSŁUCHAJ tych porad!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze