Siatkarze reprezentacji Rosji

i

Autor: cyfrasport Siatkarze reprezentacji Rosji

Oto, co wydarzyło się na meczu Polska - Rosja. Podczas hymnu rywali Polacy...

2021-09-14 21:35

Polscy siatkarze walczyli o półfinał siatkarskiego euroczempionatu z Rosjanami. To prawdziwa święta wojna w siatkówce. Biało-czerwoni zawsze musieli ciężko walczyć z kadrą "Sbornej". Wielkie emocje, z powodów oczywiście historycznych, wzbudza w tej rywalizacji także hymn. Wtedy najłatwiej próbować sprowokować rywali. To, co wydarzyło się podczas narodowej pieśni Rosjan było zaskoczeniem.

Hymn narodowy grany przed meczami zawsze wzbudza olbrzymie emocje. To niezwykle ważny moment dla każdego sportowca, więc łatwo podczas niego wyprowadzić kogoś z równowagi. Podczas meczu Polska - Rosja o jakieś przykre zachowania niezwykle łatwo. Historia naszych dwóch narodów jest niezwykle napięta. Wobec gwizdania chociażby podczas hymnu Anglików w meczu eliminacji mundialu Katar 2022, o ewentualne gwizdy także przy narodowej pieśni "Sbornej" wydawało się prawdopodobne. Dla wielu to, co się wydarzyło było zaskoczeniem!

Cristiano Ronaldo ruszył ratować stewarda. Niesamowite sceny przed meczem Ligi Mistrzów

Polska - Rosja: Piękne zachowanie kibiców podczas hymnu

Polscy kibice siatkówki nie tylko gorąco dopingują naszych zawodników, ale potrafią też nieźle zdeprymować rywali. Gwizdy podczas seta to norma i nikogo już nie dziwi. Ale to co najważniejsze, fani mistrzów świata szanują rywali. Nie było mowy o żadnych gwizdach, co wzbudziło zaskoczenie części kibiców na Twitterze. Pokazali, jak należy zachować się niezależnie od okoliczności!

Zobacz ukochane dziewczyny polskich siatkarzy! To one wspierają ich podczas Euro.

NIE PRZEGAP: To co zrobili Polacy jest niesamowite. Nikt wcześniej tego nie dokonał

Decydujące mecze siatkarskich mistrzostw Europy zostaną rozegrane w katowickim Spodku. Ten w przypadku awansu Polaków z pewnością będzie gorąco dopingował naszych zawodników i nieraz "odleci" w ekstazie z radości. Wcześniej doszło do sporej niespodzianki. Przed ćwierćfinałem Polaków z imprezą pożegnali się mistrzowie olimpijscy, Francuzi, którzy przegrali z Czechami.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Raport z Anteny 16.09
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze