Gorący związek

Tomasz Fornal pochwalił się zjawiskową dziewczyną! Siatkarz poderwał znaną seksbombę! ZDJĘCIA

2023-08-01 20:15

Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek są razem! O romansie siatkarza reprezentacji Polski i efektownej influencerki plotkowało się już od jakiegoś czasu. Teraz gwiazdor Jastrzębskiego Węgla i jego ukochana potwierdzili, że tworzą parę. Tomasz Fornal i jego nowa dziewczyna Sylwia Gaczorek podzielili się z kibicami wspólnym zdjęciem z wakacji. 26-letni siatkarz i starsza od niego o 8 lat celebrytka wypoczywają razem po wielkim sukcesie czyli triumfie w Lidze Narodów. Tomasz Fornal i jego dziewczyna Sylwia Gaczorek, zobaczcie ZDJĘCIA seksownej blondynki.

Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek są parą! O romansie siatkarza i celebrytki mówiło się od kilku dni. Fornal i starsza od niego o 8 lat blondynka pokazywali się razem, kiedy siatkarska reprezentacja Polki wygrała w Gdańsku finały Ligi Narodów. Teraz potwierdzili, że tworzą związek, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie z wakacji. Sylwia Gaczorek to znana influencerka i youtuberka. Karierę zrobiła jako fryzjerka.

Tak naprawdę wygląda ciało Tomasza Fornala! ZDJĘCIA

Sylwia Gaczorek wyraźnie gustuje w młodszych od siebie sportowcach. Wcześniej jej chłopakiem był koszykarz Iwan Wasyl. Po burzliwym rozstaniu celebrytka zdradziła kulisy nieudanego związku, oskarżając partnera, że nie wspierał jej, kiedy ukochany ojciec kobiety walczył w szpitalu o życie. Czas leczy rany. Teraz piękna Sylwia skradła serce Tomasza Fornala i z nim stara się ułożyć sobie życie. Zobaczcie zdjęcia seksownej ukochanej gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski. Poniżej galeria zdjęć Sylwii Gaczorek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze