Typy i kursy. PlusLiga: rewelacja początku sezonu pokona faworyta do złota? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2021-11-25 16:58
Siatkówka, Aluron Zawiercie, radość, siatkarze
Autor: CEV Siatkarze Aluronu Zawiercie po kolejnej akcji

Aluron Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy i kursy. Jeśli przed startem sezonu ktoś powiedziałby, że starcie Aluronu Zawiercie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle będzie meczem na szczycie PlusLigi, w najlepszym wypadku zostałby uznany za skrajnego optymistę. Fakty są jednak takie, że w sobotę 3. drużyna w ligowej tabeli podejmie lidera. Czy siatkarze z Zawiercia po raz kolejny będą w stanie sprawić sensację? Co na temat potencjalnych scenariuszów mówią kursy przygotowane przez TOTALbet? Aluron Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy bukmacherskie.

Nie ma wątpliwości, że drużyna z Zawiercia jest największą sensację obecnego sezonu PlusLigi. Siatkarze prowadzeni przez Igora Kolakovicia spisują się obecnie grubo powyżej oczekiwań, w 8 dotychczasowych spotkaniach przegrywając tylko raz – w Olsztynie z AZS-em 0:3. Pozostałe 7 spotkań padło jednak łupem zawodników z Zawiercia, co sprawia, że na ten moment – mając w dodatku jeden mecz mniej niż reszta czołówki – zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli. Zdecydowanie najcenniejszy łup Dawid Konarski i jego koledzy zebrali przed tygodniem, sensacyjnie pokonując na wyjeździe mistrza kraju – Jastrzębski Węgiel (3:2). Eksperci z TOTALbet przewidują jednak, że rewelacja obecnego sezonu w najbliższym spotkaniu zejdzie z parkietu pokonana – wg bukmachera faworytem sobotniego starcia będzie ZAKSA.

Nie ma się co jednak dziwić takim przewidywaniom, siatkarze z Kędzierzyna-Koźla solidnie zapracowali sobie na miano hegemona rodzimej ligi. Choć paradoksalnie nie są obecnym mistrzem kraju, w zeszłym sezonie musieli zadowolić się srebrnymi medalami, uznając wyższość Jastrzębskiego Węgla. Zapewne m.in. z tego powodu kędzierzynianie grają w tym sezonie jak natchnieni. 9 spotkań, 9 zwycięstw, 25 punktów – oto bilans podopiecznych rumuńskiego szkoleniowca Gheorghe Cretu. Jedyne stracone przez wicemistrzów Polski punkty to starcia z Projektem Warszawa oraz Skrą Bełchatów, wygrane po tie-breakach. Wobec powyższych liczb wydaje się zatem naturalnym, że to goście są przez zdecydowaną większość ekspertów uznawani za faworyta sobotniej potyczki. Podobnie jest z bukmacherami TOTALbet, którzy są jednak zdania, że wygrana gości wcale nie jest jednak nieprawdopodobna. Doskonale pokazują to kursy przygotowane przez „buka” – zwycięstwo zawiercian wyceniono bowiem na 2.17, gości z Kędzierzyna – 1.70.

Sonda
Aluron Zawiercie vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Aluron Zawiercie – 2.17                               ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – 1.70

  • Aluron wygra seta:

tak – 1.19                                                        nie – 4.00

  • ZAKSA wygra seta:

tak – 1.10                                                        nie – 5.40

  • Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.65                                          powyżej 3.5 – 1.40

poniżej 4.5 – 1.33                                          powyżej 4.5 – 3.00

  • Liczba setów w meczu:

3 – 2.70

4 – 2.37

5 – 3.05

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Aluron CMC Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze