Polska - Szwajcaria, siatkarki

Autor: CYFRASPORT Mecz eliminacji MŚ 2014 Polska - Szwajcaria.

WGP siatkarek: Polki pokonały Peru i wygrały turniej

2014-07-28 13:00

Nasze siatkarki pokonały w Limie Peru 3:1. Dzięki temu pierwszy turniej z cyklu World Grand Prix zakończyły z kompletem trzech zwycięstw.

Po zwycięstwach z Belgią i Kanadą po 3:1, w ostatnim meczu polskie siatkarki zmierzyły się z gospodyniami turnieju WGP. Biało-czerwone fatalnie rozpoczęły spotkanie. Przegrywały już 6:11, ale na czas poukładały grę i zdołały wygrać pierwszego seta. W drugiej partii podopieczne Piotra Makowskiego kontrolowały sytuację, dopiero w trzecim do głosu doszły Peruwianki. W decydującym secie znów góra były Polki, które przypieczętowały zwycięstwo.

WGP siatkarek: Polki pokonały Kanadyjki

W drugim niedzielnym spotkaniu tej grupy Belgia wygrała z Kanadą 3:0 (25:13, 25:19, 28:26). Belgijki zanotowały drugie zwycięstwo, dzień wcześniej pokonały Peru 3:0.

Polska – Peru 3:1 (25:22, 25:23, 21:25, 25:20)

Polska: Izabela Bełcik, Agnieszka Kąkolewska, Katarzyna Połeć, Klaudia Kaczorowska, Aleksandra Wójcik, Katarzyna Zaroślińska, Agata Durajczyk (libero) – Daria Paszek, Aleksandra Sikorska, Julia Twardowska.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail