Zaksa - Asseco 0:3 (19:25, 23:25, 15:25). Asseco lepsze od Zaksy w półfinale PlusLigi

2012-04-04 21:35

W pierwszym półfinałowym meczu siatkarskiej PlusLigi Mężczyzn Zaksa Kędzierzyn-Koźle przegrała w trzech setach z Asseco Resovią Rzeszów.

Gospodarze wyrównaną walkę potrafili nawiązać tylko w drugiej partii spotkania. W pierwszym i trzecim secie na parkiecie zdecydowanie dominował zespół z Rzeszowa.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w czwartek, także w Kędzierzynie-Koźlu. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

Przeczytaj koniecznie: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 04.04.2012. Michał Łasko: Zagram na więcej niż 100 procent

Zaksa - Asseco Resovia 0:3 (19:25, 23:25, 15:25)

Stan rywalizacji: 1:0 dla Asseco Resovii

Składy:

Zaksa Kędzierzyn-Koźle: Zagumny, Ruciak, Czarnowski, Rouzier, Samik, Kaźmierczak oraz Gacek (libero), Witczak, Popelka, Pilarz, Kapelus

Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek, Lotman, Grzyb, Grozer, Achrem, Nowakowski oraz Ignaczak (libero), Gontariu, Kosok