Andrzej Wrona i Zofia Zborowska

Autor: Instagram Andrzej Wrona i Zofia Zborowska

Emocję sięgnęły zenitu

Żona Andrzeja Wrony przerwała wywiad męża. Wręcz rzuciła się na siatkarza. Dziennikarz nie miał pojęcia, co robić

2024-04-14 22:21

To była prawdziwa wojna pomiędzy Projektem Warszawa, a Bogdanką LUK Lublin. W pierwszym starciu ćwierćfinałowym lepsi okazali się podopieczni Piotra Grabana, jednak w starciu rewanżowym ekipa z Lublina nie dała najmniejszych szans rywalom. O awansie do półfinału zadecydował "Złoty Set", w którym triumfowała drużyna ze stolicy. Po meczu wywiad Jerzego Mielewskiego z MVP spotkania - Andrzejem Wroną przerwała żona siatkarza.

Rozgrywki siatkarskiej PlusLigi weszły w decydującą fazę. Projekt Warszawa w ćwierćfinale zmagał się z Bogdanką LUK Lublin i już po pierwszym meczu podopieczni Piotra Grabana byli w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ zwyciężyli 3:1 i do przypieczętowania awansu wystarczył triumf w dwóch setach. Lublinianie, dla których gra w play-offach była debiutem nie zamierzała łatwo się poddać co znakomicie pokazali na parkiecie. Atakujący zespołu gości - Damian Schulz dwoił się i troił, co słusznie zauważyli wszyscy zebrani na hali w Warszawie, ponieważ ten doświadczony siatkarz miał znakomite statystyki, które doprowadziły do tego, że Bogdanka LUK Lublin w meczu rewanżowym wygrała 3:0. W takiej sytuacji o awansie do półfinału musiał zadecydować "Złoty Set".

Andrzej Wrona z żoną po meczu

Autor: Screen/Polsat Sport

Żona Andrzeja Wrony przerwała wywiad po meczu! Nie mogła się powstrzymać, zrobiła to na wizji

Nie jest tajemnicą, że "Złoty Set" może powodować wiele nerwów po obu stronach boiska, ponieważ w pewnym sensie mecz rozpoczyna się od nowa. Szybciej nerwy opanowała drużyna Projektu Warszawa, która wyszła na prowadzenie 5:2. Największym problemem drużyny gości był problem ze znakomicie spisującym się Damianem Schulzem przez cały mecz. Pomimo kilku kontrowersji w dogrywce, to zespół z Andrzejem Wroną na czele triumfował ostatecznie w tym spotkaniu i to oni zapewnili sobie miejsce w półfinale tegorocznych rozgrywek.

Podczas pomeczowego wywiadu, gdzie Wrona rozmawiał z dziennikarzem Polsatu Sport - Jerzym Mielewskim przed kamerę wtargnęła żona środkowego, która rzuciła się na męża po zwycięstwie Projektu Warszawa. Ponadto były reprezentant Polski miał powody do dumy, ponieważ zdobył statuetkę MVP.

QUIZ: Rozpoznasz polskich siatkarzy? Komplet punktów to obowiązek prawdziwego kibica!